Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 2390 Ft

A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlőmag olajjal olyan bio szőlőmagolajat és ligetszépe olajat tartalmazó natúr hidratáló arckrém, mely segít optimalizálni az arcbőr zsír- és víztartalmát. A Zelka Szőlő kivonatos arckrém shea vaj tartalma regenerálja, táplálja és puhítja a bőrt. A krém nedvességmegkötő hatóanyagainak köszönhetően, bejut a bőr mélyebb rétegeibe is, és ott hosszan tartó hidratáló hatást fejt ki. A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlő kivonata a bőrt frissé, üdévé teszi,  E-vitamin tartalma pedig hatékonyan segít a szabadgyökök megkötésében.

A Zelka Szőlő kivonatos arckrém szőlőmag olajjal garantáltan színezékmentes és illatanyagmentes arckrém, mely elsősorban normál bőr kezelésére ajánlott.

Ár: 2390 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
cherry93

2014. szeptember 22.

Nekem egy az egyben olyan, mint a körömvirágos testvére. Kicsit nehéz krém, de az én száraz bőrömhöz tökéletes hidratálást nyújt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

kisko

2014. szeptember 14.

Melegebb időben használom éjszakára. Nem okoz pattanást, mitesszert, de jól ápol. Régies típusú krém, nem az a "szilikonos-gyorsan beszívódó-de jól nézek ki 10 percig" fajta, de határozottan jót tesz a bőrnek. Örülök, hogy magyar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

manobeka

2014. május 31.

Talán a legjobb krém, amit használtam valaha is. Amikor felkenem, az Ilcsire emlékeztet, valójában ugyanolyan, úgyhogy biztosan igazi és eredeti összetevők vannak csak benne, hidegsajtolással és hevítéssel. Krémes, lágy és kellemes, az arcbőröm rögtön megnyugszik utána. Eddig a Himalaya Herbals-t használtam, az is jó volt, de mivel ez egy árban van vele, szerintem áttérek erre.A szappanjai is kiválóak, össze sem lehet hasonlítani ezeket a termékeket a mesterséges márkás vackokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Orsika89

2014. április 25.

Télen használtam, éjszakai krémnek, mert amúgy testes krém és nappalra nincs ilyen erős krémre szükségem. Az illata kellemesen semleges, puha és rugalmas lesz tőle a bőröm. Klassz, hogy mindamellett, hogy természetes még hazai termék is ráadásul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

magyarry

2014. március 24.

Essie teljesen egészében megfogalmazta az én tapasztalataimat is erről a krémről. Még soha nem találkoztam olyan krémmel, amit ilyen jól fogadott a bőröm. Ez egy nagyon jó összeállítás, kellemes "viselet".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 24.

Essie

2014. március 7.

Szeretem. Én se mindennap használom, de ha erősebb hidratálásra vágyom, ehhez a krémhez nyúlok. Kicsit sűrű az állaga, ezért inkább a hidegebb időszakban ajánlatos használni (és inkább szárazabb-normál bőrre való), melegebb időben már sok lenne. Dekoltázsra is használom, arra is remek. Bár a krém maga illatanyagmentes, a levendulaolajtól nagyon finom illata van.Tetszik a csomagolása is, plusz pont, hogy üvegben van, nem gagyi műanyagban. Ár/érték arányban szuper, és tök jó, hogy kapható a DM-ben.
Az egész Zelka koncepció szimpatikus, jó érzés az is, hogy magyar terméket használok. Remélem még sokáig lehet venni ezt a krémet, és talán lesznek újabb fajták is a mostani 3 változaton túl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Gudmundur

2014. január 15.

Nem foglalkozom tul sokat a kremek osszetevoivel, de a szolomag-olaj hatasarol sok jot hallottam, ezert probaltam ki ezt a kremet. Hu, nagyon jo! Telen rendszerint vallalhatatlan az arcborom, de ettol puha, feszes, a homlokomon nem tul zsiros. Nem minden nap hasznalom, mert szeretem valtogatni a kremeket, de ez az egyik legjobb naturkozmetikum, amit eddig probaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 15.

Csutka

2013. december 3.

Egy hete használom, kellemes illatú. Nagyon kevés elég belőle az én arcomra, mert elég zsíros textúrájú. Eddig tetszik, habár ma először kipirosította kicsit az arcomat. Egy hét után érezhetően puhább lett az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.