Best of Beauty 2019

Ziaja

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. március 16.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj 200 ml
Ár: 1300 , Eladó: Dorm
Állapot: Új, egyszer sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy csomagküldés
Betti21

2019. április 24.

Könnyen felszívódik és jól hidratál, állaga nem zsiros, az illata egy idő után nagyon émelyítő tud lenni. MOst nézem mik az összetevők, érdekes.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Sophia00

2019. április 6.

Nagyon jól hidratál, puha és selymes lesz tőle a bőr, az illatát pedig nagyon szeretem! Könnyen beszivódik nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

nyiffi

2019. január 27.

Ajándékba szoktam ezeket kapni, imádom! Nagyon jó illata van. Kissé zsíros hatású a bőrömön, de a hatása szuper, nagyon jól hidratál, arcra is felkenem egy szeles nap után, amolyan gyorssegélyként, és jó hatással van rá. Néha találok egy-egy régebbi tégelyt, aminek az alján van még, nem avas, nem romlott meg egyik sem, nagyon érdekes, de örülök neki. Gondolom, ez a nem túl jó hírű összetevőinek köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

mcspm

2019. január 17.

Annyira finom az illata, hogy legszívesebben rákenném egy kenyérre és megenném!
Tényleg jó és puhítja a bőrömet, az összetevői viszont nem a legjobbak. :( Ezért vontam le egy csillagot, de ha nem látnám őket 5-ös lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Annyira finom az illata, hogy legszívesebben rákenném egy kenyérre és megenném!

pamutbojt

2018. október 29.

Sokszor újra vettem már, imádom ezt a testvajat. Nagyon finom az illata - bár ez lehet megosztó - és tartós is. Tápláló, elképesztően puhává varázsolja a bőröm. Annak ellenére, hogy testvaj, és az állaga is ennek megfelelően sűrű, nagyon hamar beszívja a bőröm. Hátránya, hogy akármennyit magamra tudok kenni belőle anékül, hogy sok lenne a bőrömnek, és a tégelyben nincs túl sok, így nagyon gyorsan fogy. Az arcomra „minden mentes” termékeket használok, de az összetevőlista valamint az ár-érték arány ellenére is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

vvv

2018. július 22.

Ajándékba kaptam, sosem vettem volna meg magamnak, mert tartottam a kakaós illattól, és drágának találtam.
De: IMÁDOM.
Az illata.
Elképesztő.
Annyira finom puha lesz tőle a bőröm!
Legszívesebben lás nélkül kenegetném magamat vele!
Az új, abszolút kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

De: IMÁDOM.
Az illata.
Elképesztő.
Annyira finom puha lesz tőle a bőröm!
Legszívesebben lás nélkül kenegetném magamat vele!
Az új, abszolút kedvencem.

Csibe11

2018. június 4.

Kicsit elfogult vagyok a Ziaja termékekkel kapcsolatban, mert nem volt még rossz tapasztalatom. De mégsem tudok 5 csillagot adni erre a termékre. Egy idő után már nekem tömény volt ez a kakaó illat, de szerencsére nem nagyon marad meg a bőrön. Krémes, jól hidratál és hamar felszívódik. Igazából pontosan azt tudja, amit ígér, de az illat miatt nekem csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Ralynna

2017. december 22.

Az illata tetszett és a narancsos társát imádom, azért vettem meg. De nem vállt be, valahogy olyan érzésem volt, hogy ül a bőrömön. Odaadtam az unokatestvéremnek, ő boldogan elhasználta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

ccvc

2017. november 27.

Én tényleg imádnám ezeket a termékeket, ha egynémely összetevője nem lenne egyenesen ijesztő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Jelizz

2017. július 9.

Tenyleg olyan vajas zsiros krem allagu. Kellemes az illata . Kezkremnek vettem egy 50 ml kiszerelest ,es testre is kiprobaltam de nem hidratal jol,a kezeimre elkenem de nem jon be. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!