Ziaja

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. március 16.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Ralynna

2017. december 22.

Az illata tetszett és a narancsos társát imádom, azért vettem meg. De nem vállt be, valahogy olyan érzésem volt, hogy ül a bőrömön. Odaadtam az unokatestvéremnek, ő boldogan elhasználta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

ccvc

2017. november 27.

Én tényleg imádnám ezeket a termékeket, ha egynémely összetevője nem lenne egyenesen ijesztő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Jelizz

2017. július 9.

Tenyleg olyan vajas zsiros krem allagu. Kellemes az illata . Kezkremnek vettem egy 50 ml kiszerelest ,es testre is kiprobaltam de nem hidratal jol,a kezeimre elkenem de nem jon be. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

EosLover

Korcsoport: < 18
2017. június 19.

Szuper illat, és nagyon jól hidratál :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 19.

Szuper illat, és nagyon jól hidratál :)

Gyevocska

2017. május 7.

Pontosan 5 évvel ezelőtt használtam. Akkor megfogott az illata, ma már mű lenne. A hatékonyságára túlzottan nem emlékszem, valószínűleg teljesen átlagos volt, ha nem maradt meg. Ellenben, ha már akkor néztem volna az INCI-jét, soha a büdös életben nem vettem volna meg. Pedig az első pár még nem olyan rossz. Mondjuk a pálmaolajtól nem dobok egy hátast, de a shea, kakaóvaj és a többi szép. Ha már megalkot valaki egy ilyet, mi a túrósért kell elcseszni parabénnel és formaldehiddel? Soha nem fogok rájönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

barthan

2017. március 3.

Egyik legjobb illat, amit valaha testápolónál éreztem:) jól hidratál, de lehetne benne több..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Ettike

2017. február 14.

Isteni illata van, viszont hidratálás szempontjából nálam átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Isteni illata van, viszont hidratálás szempontjából nálam átlagos.

Zsuzsifruzsi

2017. január 11.

Extra száraz bőröm miatt több krémet, olajat kipróbáltam, de ez volt az, ami megfelelően tudta táplálni és a szárazságot eltüntetni. Az illat csak másodlagos számomra, de eltalálták:) Nem szépek az összetevők, csak ezért a 4 csillag, de újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Elkofen

2017. január 10.

A bőr megfelelően hidratált és szép puha lesz tőle. Az illata finom csokis. Azonban nagyon hasonló illata van az AVON csokis testkrémjének is, ami akcióban sokkal olcsóbb.
Ár-érték arányban ez sem rossz, de most látom az összetevőit és hát sok felesleges csúnyaság van benne. Ilyen áron szebb összetevőjű és táplálóbb testápolót is be tudok szerezni. Az illata valóban kellemes a téli estéken. Az összetevői miatt viszont biztosan nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Livus12

2016. november 14.

Tökéletesen hidratálja a szuper száraz lábaimat. Főleg így télen kell az extra hidratálás. Nagyon jó puha , selymes lesz a bőröm tőle!
Számomra a tökéletes termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

Számomra a tökéletes termék!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!