Best of Beauty 2019

Ziaja

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. március 16.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj 200 ml
Ár: 1300 , Eladó: Dorm
Állapot: Új, egyszer sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy csomagküldés
Anada

2016. július 5.

Az összetevők miatt nem veszem meg mégegyszer, az tuti... egyébként szeretem, illatát is, hatása is rendben is van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

sziabrigivagyok

2016. április 1.

Ez volt az első Ziaja termék, amit megvettem, miután kipróbáltam másnál. Az illata valami isteni, és nagyon puhává teszi a bőröm, ahol bekenem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 1.

agikahh90

2016. március 18.

A bőröm puha tőle,az illata isteni,de az összetevői miatt nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

gsara02

2016. március 5.

Nagyon kellemes az illata, és az állaga is nagyon jó. Olyan, mintha olvadt csokival kenném be magam, viszont az én száraz bőrömre nem elég, sajnos nem hidratál eléggé. Ettől függetlenül kíváncsi vagyok a többi termékükre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 5.

fonofanni

2016. február 22.

Barátnőm beszélt rá és imádom. Féláron vettem a DM-be így egész jó árban volt. Elsőre ami megfogott az az illata. Olyan intenzív illata van, hog első használat után éppen focimeccsen voltam és még a tőlem 1,5 méterre lévők is érezték. Fürdés után szoktam használni egész testre és szeretem, hogy nem kell órákat egyhelyben ülve várnom míg beszívódik. Kevesebb, mint egy hét alatt favorit lett, biztosan újra vásárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. február 13.

A DM-ben már többször is láttam féláron, nem igazán emlékszem, de azt hiszem december végén a nagy ajándékvásárolgatások közben nézelődtem és rászántam magam, hogy megvegyem. Előtte nem igazán szemeztem vele, de gyorsan megnéztem itt a véleményeket és nem csalódtam. Elég régen vettem, de még mindig több van benne, mint a fele, pedig minden fürdés után jó vastagon bekenem az egész testem vele. Az illata nagyon finom, ma szolizás előtt ezzel kentem be magam, szépen beszívódott, nem lettem szoli szagú(bár az annyira eddig sem volt jellemző, bio szoláriumba járok) és még órákkal utána is éreztem magamon ezt a mennyei illatot, viszont ha parfümöt használok azt nem nyomja el, nagyon szeretem. Mint említettem könnyen beszívódik, nem olyan sűrű, mint a legtöbb testvaj, nagyon szépen eloszlatható és nagyon jól hidratál, akár két napon keresztül is megmarad a hidratált érzés, nagyon szeretem és oké, hogy nem a legolcsóbb termék, de így, hogy fél áron is megvásárolható elég gyakran (tegnap is pont le volt árazva, rá is beszéltem egy barátnőmet:D) és ilyen sokáig elég, így azért viszonylag olcsó, csak azt sajnálom, hogy nem olyan szépek az összetevői:(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 13.

szivecske

2016. január 12.

Szerintem nem igazán testvaj állagú, bár sűrűbb mint egy lotion nyilván, de azért vajnak is kicsit túlzás. Az illata az édes kakaó, nem az a fanyarabb csokis illat, de nagyon finom és kellemes is használni. Hidratálása nem az igazi, de a kevésbé száraz felületekre jó. Csak télre tudom elképzelni a használatát, pont az illata miatt, de csak általános napi kenegetésre... Egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

esztikhlm

2015. november 23.

Féláron vettem meg a Rossmannban, kiárusítás miatt. Nem csalódtam, annyira joo az állaga, és az illata is. Arrol nem is beszelve, hogy nagyon jol hidratl. Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

April13

2015. november 9.

Nekem szuperül bevált, még napégésre és hasonló, főzés közben szerzett sérülésre is csodát tett egy-két bekenéssel, a bőrpír, fájdalomérzet azonnal megszűnt. Illatra nagyon bejön, és eléggé tartós is, az állaga pedig kellemes, könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik.

Bár az összetevők listája és az ár sem túl baráti, de ezen tényezőket igyekszem úgy kiküszöbölni, hogy alkalmanként, amikor tényleg csodaszerre van szükségem, akkor használom csak, így elég lassan fogy, és nem hiszem, hogy rettegnem kellene a rizikósabb összetevők hatásától.

Vészhelyzetben meg tényleg már számtalanszor bizonyított, így részemről mindenképp jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

szzsuzsa0822

2015. november 7.

Eredmény: pihe puha és illatos bőr, odavagyok az illatáért! Brutális testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Eredmény: pihe puha és illatos bőr, odavagyok az illatáért! Brutális testápoló.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!