Best of Beauty 2019

Ziaja

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. március 16.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj 200 ml
Ár: 1300 , Eladó: Dorm
Állapot: Új, egyszer sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy csomagküldés
szandra058

2015. október 30.

Én már az új csomagolású testvajat vettem meg ami nem 50 hanem 200/250 ml kiszerelésű. Az illata isteni a hidratációja szintén eddig imádom plusz pont hogy tartalmaz shea vajat. Szerintem megéri egy TBS-es testvajjal szerintem egy szinten teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

Szimat

2015. szeptember 13.

Imádtam, szuper a hatása, pikk-pakk be is szívódott. Az összetevői viszont.... Hú, mit is mondhatnék. Szerencse, hogy ugyanennyiért már szebb INCI-s dolgokat is kaphatok, így valahogy kibírom, hogy ne csábuljak el, a kakaóvaj-mániám ellenére sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

bamy

2015. július 23.

kakaóvaj mániás vagyok, így már csomagolás alapján bele szerettem, első pár alkalommal még izgatottan használtam, aztán csökkent a lelkesedés, az állaga jó, jól eldolgozható, nagyon gyorsan elfogy, az illata viszont annyira nem jó, meg talán bele is untam még mielőtt elfogyna :/ viszont a tusfürdő párja isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Lityi1990

2015. július 11.

Csodálatos, nagyon szeretem. Jó az állaga, hidratál is és csodás illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Csodálatos, nagyon szeretem. Jó az állaga, hidratál is és csodás illata van.

nadalandy

2015. április 25.

Eddigi életem legjobb testápolója. A téli bőrápolásban remek.
Elhasználtam az első dobozom. Gyorsan beszívódik és remekül táplálja a bőrömet, ami igazán puha lesz tőle. Nem ragacsos, nem zsírós. Az illata egész este érződik rajtam, sokszor másnap is. Egyszerűen imádom.
A kiszerelése pedig külön jó pont nálam, mert tussolás után pont annyit veszek ki, amennyire szükségem van. Míg a tubusos termékekkel rendbe meggyűlik a bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Eddigi életem legjobb testápolója. A téli bőrápolásban remek.

stefani

2015. március 17.

Ez volt az első testvajam:) mai napig használom. Kellemes az illata viszont, hogy látom az összetevőket kissé rosszul érintett.. de nem lehet minden tökéletes :) Jó állaga van, jól szívódik be, puha bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 17.

bloodredend

2015. március 3.

Kellemes testvaj, de az állaga kicsit lágy, ezenkívül sajnos a csodás illata sem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 3.

Rita

2014. december 14.

Kicsit zavarba vagyok ezzel a krémmel kapcsolatban, szeretem az illatát, az állagát, jól felszívódik, de sajnos nem hidratál eléggé, max nyáron lenne elég de akkor meg az illatára nem vágyom. lehet még veszek a későbbiekben, mert olajjal felturbózva működik, de előbb szétnézek a márka egyéb krémei között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

Hana05

2014. november 21.

Tényleg jó az illata, de mint testápoló, nálam nem állta meg a helyét... Szerintem nem igazán éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Adri_87

2014. november 9.

Nagyjából másfél 2 hónapja használom ( nem minden nap, mert általában több testvajam van otthon) az illata finom, az állaga picit hígabb mint egy normál testvajnak, de teljesen jól hidratál. Összességében szeretem, viszont a Wow hatás nem volt meg, ezért biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!