Ziaja

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. március 16.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj 200 ml
Ár: 1300 , Eladó: Dorm
Állapot: Új, egyszer sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy csomagküldés
Hana05

2014. november 21.

Tényleg jó az illata, de mint testápoló, nálam nem állta meg a helyét... Szerintem nem igazán éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Adri_87

2014. november 9.

Nagyjából másfél 2 hónapja használom ( nem minden nap, mert általában több testvajam van otthon) az illata finom, az állaga picit hígabb mint egy normál testvajnak, de teljesen jól hidratál. Összességében szeretem, viszont a Wow hatás nem volt meg, ezért biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

evelin.ohidi

2014. október 29.

Imádom az illatát és igazán pihe puhává varázsolja a bőröm, a tusfürdővel együtt használom, egyszerűen tökéletes! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

anibaby1992

2014. október 13.

Isteni az illata. Bár nehezen szívódik be, a hatása jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Isteni az illata. Bár nehezen szívódik be, a hatása jó.

lubi

2014. július 18.

Testápoló és mostanában testvaj mániámnak tekinthető ez az új darab beszerzése, a kókusz, és a kakaóvaj mániámról már nem is beszélve :) Mivel már azt hiszem minden kategóriából szereztem be testvajat, ezért ezekkel tudnám összehasonlítani, ugyanis azt hiszem ez a középkategóriás.Kicsit nekem furcsa, hogy ez tényleg testvaj, mert nekem is kicsit hígabb az állaga. A TBS testvajamat gyakorlatilag a kezem melege olvasztja fel kenhető állapotúra, jóval kevesebb is kell belőle, mint pl. ebből. De még az ennél jóval olcsóbb mülleres Body&Soul testvaj is jóval sűrűbb ennél. Szóval ez picit -számomra- átmenet a testápoló és a testvaj között. Szerencsés vagyok, mert ez az egész mániám inkább csak az illatnak, állagnak szól, mert a bőröm testápoló használatával és anélkül is ugyanolyan. Nem száraz nem is zsíros.Ezért hidratáltság szempontjából nem tudok véleményt mondani, de az illata nagyon jó, viszonylag tartósabb is, és gyorsan beszívódik. 1800-1900 Ft körül volt a dm-ben, nem a legolcsóbb, ami igazából csak tényleg azért idegesítő picit, mert nem érzem azt az igazi "vajas" állagot. Mindenesetre 4* egyelőre, megvárom ad-e bármi pluszt, remélhetőleg pozitív változást észlelek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

cafeconsal

2014. május 13.

Bár itt szinte mindenhol azt olvasom, hogy sűrű, nekem pont az volt a "bajom" vele, hogy testvaj létére elég kis lájti. Az én extra száraz bőrömnek kevés is volt. Ettől függetlenül szerettem. Beleszerettem az illatába, nagyban hozzájárult a kakaóvaj mániámhoz :D A tusfürdővel és az arckrémmel vettem szettben valami szörnyen olcsón, és nagyon megkedveltem ezt az akkor még számomra tök ismeretlen márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

AshleeyTayloor

2014. január 1.

Fincsi illata van, kicsit sűrű állagú. Szépen hidratál, de kicsit lassan szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 1.

evilshedevil

2013. december 30.

Imádom az illatát és igazán pihe puhává varázsolja a bőröm, a tusfürdővel együtt használom, néha a narancsvajas testradírt is mellécsapom és onnantól narancsos csokis csoda illatom lesz! :)   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

fanni413

2013. december 5.

Nagyon szerettem, amíg nem talàltam jobbat. Az illata kicsit mű, de nem kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Abalam

2013. október 20.

Csodás illat, csodásan ápol. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Csodás illat, csodásan ápol. Tökéletes.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!