Ziaja

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. március 16.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj 200 ml
Ár: 1300 , Eladó: Dorm
Állapot: Új, egyszer sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy csomagküldés
grosesaxl

2013. május 7.

Nagyon finom illata van, jó kis könnyű krém. Csak napozáshoz használom,így nem annyira szárad a bőröm. Kár,hogy egyre drágább lesz,de akkor is elmaradhatatlan kelléke a strandtáskának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Sindy6

2013. április 21.

imádom, szuperül hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

imádom, szuperül hidratál

kriszti0305

2013. február 18.

Nekem ez tette rendbe a nagyon száraz könyökömet, nagyon jól hidratál, hamar beszívódik és az illata is isteni. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Sindy6

2013. február 13.

Nagyom imádom, fantasztikus testápoló, szeretem az illatát, de nem biztos h mindenki szeretné. Nagyon finom édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

dorus

2013. február 5.

Az én nagyon száraz bőrömre kiváló, tusfürdővel együtt használva tutkó, a páromnak is bejön az illata, azt hiszem ennyi nekem elég is egyelőre :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

dorcus89

2012. november 2.

Az összes Ziaja termékkel meg vagyok elégedve, de a kakaós termékek az abszolút kedvencek. Kellemes, nem túl tolakodó illat, tökéletes hidratálás. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

henicatt

2012. szeptember 17.

Valóban hidratál, tömény kakaóillat, amely a használat után is sokáig érződik rajtam. (A környezetem visszajelzése alapján.) Így parfüm használata nem ajánlott utána. Többször újravettem, általában télen-ősszel használom szívesen. Idén is megveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

ronicic

2012. szeptember 6.

Az itt írt vélemények alapján szereztem be, nagyon olcsó volt. Tömör krém, mégis gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál és az illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

kismadár

2012. június 23.

szerelem volt első érintésre!!!!! ♥ teljesen oda vagyok érte! tényleg vaj, de nem rossz értelemben! nem túl sok, nem túl zsíros, nem túl folyékony.... pont jó! isteni az állaga, jól hidratál, az illata pedig teli találat!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

kisviol

2012. április 25.

Kedvenc! Imádom az illatát, az állagát mindent, úgy ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Kedvenc! Imádom az illatát, az állagát mindent, úgy ahogy van!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!