Ziaja

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. március 16.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj 200 ml
Ár: 1300 , Eladó: Dorm
Állapot: Új, egyszer sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy csomagküldés
nikike78

2011. augusztus 17.

Úgy vagyok mint az előző hozzászóló....mióta tudom mi van benne, nem venném meg.
Amúgy a biotestápolás híveinek ajánlom a szűz olívaolajat...nagyon hatásos! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Amúgy a biotestápolás híveinek ajánlom a szűz olívaolajat...nagyon hatásos! :)

azursatellite

2011. augusztus 2.

Ez a krém tényleg csodaszer. Puha, selymes & illatos leszek tőle, viszont nem ragad és gyorsan beszívódik. Az arcomra is szoktam kenni éjszakára, és csodaszép tőle a bőröm. Viszont mióta igyekszem csak natúr termékeket vásárolni, többet nem veszek ilyet (se). De ami megvan még egy fél tégely belőle nem dobom ki, mert attól függetlenül mindent tud ez a krém amit én elvárok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Rony

2011. április 3.

Nagyon kellemes illata van és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 3.

Nagyon kellemes illata van és jól hidratál.

superhero

2011. március 20.

Nagyon imádom! Szuper illata van, egyáltalán nem tömény, 'bódító' kakaós, inkább kellemes édeskés :-) Tényleg jól hidratál és villámgyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 20.

bunieka

2011. március 19.

Tényleg nagyon jó illata van, és amiért nagyon szeretem, hogy iszonyat hamar beszívódik. Nagyon száraz bőrre nem ajánlanám, mert nem egy zsíros hidratáló. De akinek normál bőre van, annak egy zuhany után tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 19.

gini88

2011. március 16.

Nagyon fincsi illata van, jól hidratál, nem ragad, hamar beszívódik és illatos, puha bőrt eredményez. Nekem nagyon bevált, csak sajnos Szombathelyen nem lehet kapni már sehol:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!