Ziaja

Ár:   1036 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kataakremguru, Módosítva: 2019. január 10.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Enzimes bőrradír az arc és nyak bőrének finom hámlasztására

Gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket. Puhítja, hidratálja és tökéletesen simítja a bőrt, helyreállítja fiatalos frissességét és rugalmasságát. Aktív tápláló összetevőt tartalmaz. Előkészíti a bőrt a további kozmetikai kezelésekre.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sandyh

(!)
2018. december 13.

Tesztelésre kaptam.
Már a legelső használat után meglepett. Arcradírként van írva ehez képest egy sima folyadékot tartalmazott nagyon finom frissesség illattal. Nem kell belőle sok. Én egy nagyobb borsónyit használtam és tökéletesen elég volt. Felvitel után 7 percet vártam. Eközben ahogy dolgozott a termék olyan érzésem volt mint amikor hámlik az ember feje. Engem nagyon csikizett, bizsergetett. Miután lemostam a bőröm már az első használat után puhább lett.
A második használatnál 15 percig hagytam fent a bizsergető érzés a homlokomnál megint megmaradt. És egy helyen hámlott is a bőröm valamint reggelre keletkezett egy nagy pattanásom is tőle.Harmadik negyedik használat után ezt leszárította.
Egy hét után:
Összességében nekem olyan mintha egy szappant kennék a fejemre. Semmi különös és se nem hámlaszt nagyon se nem radíroz. Fura.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.

Tesztelésre kaptam.
Egy hét után:

Csutak

(!)
2018. december 8.

Tesztelésre kaptam a terméket és allergiateszt után elkezdtem használni is. Engem az illata egy az egyben a szappanos vízre emlékeztet (ez meg annyira nem jó egy elviekben kecsketejet tartalmazó terméknél...illatoltam már és ittam is kecsketejet és annak nem ilyen az illata...). Első használat után azt vettem észre, hogy nem nagyon van mit letörölnöm az arcomról, szinte mindent beszívott a bőröm. A száraz részekről meg volt egy kis hámlás is, a zsíros részein az arcomnak nem, helyette volt pici ragacsos érzet. Egy-két perc után ez is megszűnt és maradt a puhaság mindenhol. (Aztán viszont a szokásos zsírosság...) Úgyhogy így, az első két használat után két csillag, mert nem igazán tudok vele mit kezdeni. Meglátjuk mi lesz, amikor elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer és felületaktív anyag.