Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Fiszuli

2020. május 14.

Párom használja, mert nagyon ekcémás a bőre. Évek óta nem váltott másra, beválik neki és láthatóan, drasztikusan segített csökkenteni és enyhíteni a foltjait (más egyéb készítményekkel kombinálva). Én nagyon ritkán nyúlok utána, maximum akkor, ha az én tusfürdőm véletlenül elfogyott. A natúr illata szokatlan, de tetszik, hogy használata után a bőrömnek is kellemes és tiszta "semleges" illata, érzete van. Nagyon jól ápolja a bőrömet, pedig nincs különösebben szükségem rá, hála az égnek. Nem viszketek tőle, nem irritál. Egy rosszat tudok róla mondani, ami az, hogy piszok nehéz felhabosítani, és engem idegesít, de furcsa, hogy enélkül is teljesen tisztának, frissnek és ápoltnak érzem a bőrömet tőle. Gondolom ebben az összetevői is közrejátszanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Rea96

2020. április 6.

Páromnak vettem a száraz bőrére és jól hidratálta a bőrét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Páromnak vettem a száraz bőrére és jól hidratálta a bőrét

agotamirjam

2020. március 5.

Imádom az illatát, nálam jól működik, teljesen jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Imádom az illatát, nálam jól működik, teljesen jól hidratál.

Riliann

2020. február 28.

Akciósan vásároltam a DM-ben, miután az unokatesómnak ajándékozott ajándékcsomagról ódákat zengett. Semleges illatot kerestem és ez tökéletesen az volt. Nekem inkább nyáron fog jó szolgálatot tenni, amikor egy könnyed és frissitő tussolások időszaka fog tombolni nálam. Nem szárit, nem lettem kiütéses tőle. Szóval csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

MajomIvett

2020. február 2.

Nagyon szeretem. Drogériában ajánlották. Nagyon száraz volt a bőröm fürdés után, és húzódott is. Nekem sokat segített. Csak ajánlani tudom, akinek érzékeny bőre van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Platina890413

2020. január 12.

Csupán termék mintát próbáltam, de nagyon- nagyon nem jó. Én alapból szappannal fürdők , amik után nem kell testápoló mert nem szárítanak-, de ezzel az egyszeri fürdés is igényelte a testápolót - még jó, hogy vész esetre van egy Neutrogenam itthon. Zuhanyzás után egyből éreztem, hogy nagyon húzódik a bőröm! Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

RitaR

2019. december 6.

Csalódás volt a számomra, többet vártam tőle. Szárította a bőröm. Nekem az állaga túl krémes, sokáig kell dörzsölgetni, mire tényleg rendesen elkezd habzani. Elhasználtam egy nagy tubussal, de nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

annaramona

2019. október 20.

Remek illat, kellemes érzés. Semmi különös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Remek illat, kellemes érzés. Semmi különös

viktoriasnt

2019. augusztus 6.

Nagyon érzékeny a bőröm, és eddig csak a gyógyszertári tusfürdőktől nem viszkettem. Egyik kedves ismerősöm ajánlására kipróbáltam ezt a terméket, és csodák csodája bejött. Nagy kiszerelésű, több hónapig kitart. Kellemes, semleges illata van és a legjobb nem viszketek tőle. Illetve az ára is kedvező egy gyógyszertári termékhez (Bioderma, Eucerin, La roche) képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Agi7777777

2019. július 10.

Olcsó és gyengéden ápol. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Olcsó és gyengéden ápol. Nagyon szeretem.

Vitaminok: Panthenol