Best of Beauty 2019

Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

sün

2013. április 10.

Nagyon szeretjük, kellemes az illata. Nem szárít egyáltalán.
Gazdaságos kiszerelés, megfizethető kategória. Jó sokáig elég.
Nem habzik túlságosan, de ez nem is baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Nagyon szeretjük, kellemes az illata. Nem szárít egyáltalán.
Gazdaságos kiszerelés, megfizethető kategória. Jó sokáig elég.
Nem habzik túlságosan, de ez nem is baj.

Loreee15

2013. március 28.

Imádom!!! :)))
Érzékeny bőröm van, nagyon száraz, és ez a tusfürdő nagyon helyreteszi. Nem szárít, nagyon finom friss, szappan illata van, már a második flakonnal használom. Újrafogom venni az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 28.

Imádom!!! :)))

reny

2013. március 23.

az illata isteni finom, amúgy semmi extra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

az illata isteni finom, amúgy semmi extra :)

dorus

2013. február 5.

Én a serical latteval használom, azt hiszem ezzel mindent elmondtam a kókusz imádatomról :) Amúgy jó kis tusfürdő, semmi extra, az illat miatt 5 * :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Ophelia

2012. december 26.

Az illata fogott meg, meg részben a csomagolása, és nem csalódtam. Még nem használtam el az egész flakonnal, de az biztos, hogy nem szárít, és az illata is sokáig megmarad a bőrömön. Tetszik az is, hogy nagy kiszerelés, sokáig elég, és ahhoz képest nem drága.Nem habzik túlzottan, de attól még tisztít rendesen, meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

ST

2012. november 13.

Szinte az összes itt megtalálható tusfürdőjét használtam ennek a márkának, de ebből az egyből több flakonnal is. Talán azért, mert a többinek egy flakon után belefáradtam az illatába, és a krémes állagúak közül talán ez hidratált leginkább. Összességében (ár-érték, hidratálás, illat) nekem csak az Adidas Soft Cotton-ja jobb. Viszont aki az illatosat szereti, ne ezt vegye, de ezt úgyis rögtön érezni. (Én ált. kétfélét tartok, egy semlegeset és egy illatosat - mikor mihez van kedvem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

kisvacok

2012. augusztus 13.

Szeretem a Ziaja tüsfürdők textúráját, tényleg nagyon krémesek. Nem szárította a bőrömet, igaz nem használom minden nap. Mindenképpen mellette szól, hogy a parfüm az utolsó elötti a listán. A hipermarketekben található tusfürdők közül talán ez a legbarátságosabb, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

hemish77

2012. május 21.

1 flakonnal anno elhasználtam, de nem venném meg megint.
Kezdetben nagyon puha lett a bőröm, de a vége fele már nem bírtam az illatát sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

1 flakonnal anno elhasználtam, de nem venném meg megint.

Nusee

2012. április 21.

Én is ezt használom már vagy egy éve, tényleg rugalmasabb lett tőle a bőröm
Molbolesy-vel akkor egy véleményen vagyunk, eleinte nagyon hidratál aztán szárít, de még mindig nem annyira mint a legtöbb tusfürdő...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Én is ezt használom már vagy egy éve, tényleg rugalmasabb lett tőle a bőröm

Cu2tka-baba

2012. április 12.

Nekem tetszett az illata és a krémes állaga is. A kiszerelés is elég nagy volt így sokáig eltartott. Nem szárított, nem irritált: nálam 5 ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Vitaminok: Panthenol