Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Cu2tka-baba

2012. április 12.

Nekem tetszett az illata és a krémes állaga is. A kiszerelés is elég nagy volt így sokáig eltartott. Nem szárított, nem irritált: nálam 5 ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

Morci

2012. március 6.

Szerintem sem habzik eléggé, ettől valahogy úgy éreztem, hogy nem is tisztít rendesen. Az illata feledhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.

molbolesy

2012. március 1.

Finom az illata és eleinte hidratálta a bőrömet, de a flakon közepe után már kifejezetten szárította:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

annapanni

2011. november 7.

Szerintem kellemes az illata, emlékeztet kicsit a régebben auchanban kapható Le Petit Marseillais Lait változatú tüsfürdőjének babapúder illatához. A kakaóvajashoz v narancsoshoz képest nagyon visszafogott. Nem néztem az összetevőket, nekem nem lett semmi bajom tőle, nem is szárított jobban mint bármelyik drogériás tusfürdő. A 900 forintos árhoz képest kiadós a mennyisége. Amikor ajándékba vettem, örültek neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

kitkat.0810

2011. augusztus 2.

én próbáltam ezt a tusfürdőt, de nem volt túl jó. Egyáltalán nem habzik, az illata se nagyon észrevehető, nem is hidratálta a bőröm ennek ellenére három "piros" összetevőt is tartalmaz. Szerintem nem érdemes megvenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Vitaminok: Panthenol