Ziaja

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: Geo8, Módosítva: 2024. március 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

2022-ben megújult összetétel!

• gyengéden eltávolítja a bőr szennyeződéseit
  • nem szárítja ki, és gyengéden ápolja a bőrt
  • tápláló, antioxidáns és anti-aging hatású
  • segít kisimítani az apró ráncokat
  • növeli a bőr rugalmasságát és feszességét
  • intenzív hidratálást biztosít a bőrnek
  • figyelembe veszi a bőr természetes pH-értékét

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Morci

2012. március 6.

Szerintem sem habzik eléggé, ettől valahogy úgy éreztem, hogy nem is tisztít rendesen. Az illata feledhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 6.

molbolesy

2012. március 1.

Finom az illata és eleinte hidratálta a bőrömet, de a flakon közepe után már kifejezetten szárította:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

annapanni

2011. november 7.

Szerintem kellemes az illata, emlékeztet kicsit a régebben auchanban kapható Le Petit Marseillais Lait változatú tüsfürdőjének babapúder illatához. A kakaóvajashoz v narancsoshoz képest nagyon visszafogott. Nem néztem az összetevőket, nekem nem lett semmi bajom tőle, nem is szárított jobban mint bármelyik drogériás tusfürdő. A 900 forintos árhoz képest kiadós a mennyisége. Amikor ajándékba vettem, örültek neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 7.

kitkat.0810

2011. augusztus 2.

én próbáltam ezt a tusfürdőt, de nem volt túl jó. Egyáltalán nem habzik, az illata se nagyon észrevehető, nem is hidratálta a bőröm ennek ellenére három "piros" összetevőt is tartalmaz. Szerintem nem érdemes megvenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.