Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Alex0920

2019. március 16.

A kakaóvajas verziója nekem jobban bejött, finomabb az illata, illetve kevésbé szárítja a bőrömet.
Ennek a kecsketejesnek olyan natúr tisztaság illata van, ami nem rossz, viszont sajnos viszkettem tőle, szóval nem lesz újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Kmetyek

2018. december 14.

Szép letisztult csomagolás, az illata egyszerű, finom és nagy a kiszerelés. A tusfürdő állaga jó krémes, viszont ezen kívül semmi extra. Nem hidratál, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

girlinpink

2018. december 6.

A csomagolás és a leírás szerintem jobban sikerült mint maga a tusfürdő. Kellemes használatra, illatára nem nagyon emlékszem, hogy olyan erős lett volna, de egyébként semmi extra hidratálást nem éreztem. Lehet ha többet használtam volna egy flakonnál, akkor hosszú távon éreznék valamit, de annyira nem fogott meg, és ahhoz képest szerintem nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

SzZsofia

2018. december 3.

A pumpás kiszerelése a kedvencem, de nem érzek különösebb hidratálást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

A pumpás kiszerelése a kedvencem, de nem érzek különösebb hidratálást.

ritazsofia

2018. november 7.

A letisztult csomagolása miatt vettem meg, illetve az illata is magával ragadott, plusz tetszett, hogy 500 ml, és nagyon sokáig elég volt. Nagyon szerettem, de mióta szembesültem az összetevőivel, és kicsit jobban ismerem a kozmetikumok világát - sajnos lemondok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Hkanna

2018. október 19.

Nekem az illata sem tetszik, de úgy ahogy van az egész nem jött be. Szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Nekem az illata sem tetszik, de úgy ahogy van az egész nem jött be. Szárít is.

sbetti312

2018. augusztus 30.

Az én bőrömet szárítja, az illata nem tetszik annyira. Biztosan akinek zsírosabb a bőre annak jó lehet, de nekem nem vált be. Az ára eléggé kedvező és a kiszerelése nagy, ezért tudok három csillagot adni rá. Öntöttem hozzá mandula olajat, ezzel már jó volt és el tudtam használni, nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Mandulaszem

2018. augusztus 17.

A kókuszos társához hasonlóan kellemes az illata, jó használni, kellemes érzést nyújt zuhanyzás közben. Viszont utána irritálja a bőrömet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

sailorluna

2018. augusztus 3.

eleinte bejött. krémes állagú, finom illatú, de rendszeres használattal bizony szárított. az összetevői nem túl szépek, így már mindent értek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

magyarry

2018. június 28.

Biztos, hogy ilyen összetevőkkel meglehet fogni vagy tartani a vásárlókat? Szerencsére nem én adtam ki érte pénzt, ajándékba kaptam. Csak néhányszor használtam, de miután megtudtam mik az összetevők, azonnal felfüggesztettem. Hiába jó illatú, nem bántja a bőröm, kellemes vele a tisztálkodás. Addig nem fogom a terméküket használni, míg a rákkeltő összetevőket nem cserélik le ártalmatlanra. Ez most kuka! Jobban mondva leadom a gyógyszertárban, mint veszélyes hulladék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 28.

Vitaminok: Panthenol