Best of Beauty 2019

Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

menaon

2018. május 31.

Finom illata van viszont kifolyik még azon a pici kis lukon is és száraz bőrképet eredményez, ezek miatt nem veszem újra, baromira drága 500 Ft-ért is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

lucintaa

2018. április 19.

Egyik legjobb tusfürdő!
Az illata finom, letisztult, az állaga jól habzó krémes, és kiszárítás nélkül kölcsönöz a bőrnek puhaságot és burkolja be ezzel a jó illattal.
Engem meggyőzött, ár-érték arányban nagyon szuper! :) Szerintem fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Egyik legjobb tusfürdő!

bugeyes

2018. április 13.

Sima Dove szappan illat, amit nagyon szeretek. A tusfürdőt is szerettem, csak sajnálom, hogy van 1-2 gázosabb összetevője. Egy idei hadználat után nekem ekcémaszerű tüneteket okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

szivecske

2018. április 3.

Nekem nagyon pozitiv, nem szárít, nagyon finom tisztaság illata van, olyasmi mint a kék Dove, csak sokkal jobban habzik és nem hagy magamon utána valami fura filmréteget. Egész sokáig lehet érezni az illatát magamon... Max később veszem újra ezt az illatot, mert ekkora kiszerelésben én mindent hamar megunok, de biztosan kipróbálok még más Ziaja tusikat is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Mariann1987

2018. március 18.

Szeretem a natúr illatát, és az állagát is. Nagyon sokáig elég, mindig figyelem az akciókat. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

jeanbodin

2018. január 2.

Nem szerettem, viszkettem tőle, kegyetlenül szárított, elajándékoztam pár használat után :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

dbetti93

2017. november 24.

Az első tusfürdő volt, amit kipróbáltam a márkától. Aztán a szerelmese lettem. Nagyon puhává varázsolja a bőrömet, imádom. Azóta több tusfürdőjét is kipróbáltam és amikor csak van szerencsém kifogni jó kis akciókat, akkor újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Jaslindore

2017. szeptember 7.

Szeretem a jellegzetes mégis kellemes illatát, elégedett vagyok a tusfürdő teljesítményével is, finom "tejes" bevonat képződik a bőrőn :) azaz hidratál. 2 egy áráért akciók a kedvenceim. Olyankor nem sajnálom folyékony szappanként is használni, jobb mint az adagolóba valók többsége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Mirinda

2017. augusztus 3.

Könnyű, kellemes illatú, nincs a bőrödnek fürdés után "slájmos" érzete.. A száraz bőrömre nagyon jó. Hidratál. 500 ml-es kiszerelésben bőven megéri az árát, hiszen a legtöbb tusfürdő 250-300 ml.Én is akcióban vettem Tesco-ban. Már a második tubust használom. Nappali krémje is könnyű állagú, kiváló sminkalap, az is nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

nanana

2017. július 12.

Eszméletlen jól hidratál! Sokszor lehet akcióban kapni, tescóban vettem pl leárazva nemrég. Az illata annyira nem jön be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

Vitaminok: Panthenol