Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

KittiASzuperpocok

2016. szeptember 21.

Szeretem. Finom illata van es nem szaritja a bort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Szeretem. Finom illata van es nem szaritja a bort.

sdm

2016. szeptember 21.

1-et fizet 2-t kap akcióba vettem.
Első megszagolásra nagyon tetszett aztán többszöri használat után már nem voltam tőle elragadtatva. Kézmosáshoz használom csak.
Azért tetszik, mert kecsketejes. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

1-et fizet 2-t kap akcióba vettem.
Azért tetszik, mert kecsketejes. Nem fogom újravenni.

Eedina

2016. szeptember 14.

Szeretem ezt a terméket. Nem szárít, segíti a bőr hidratálását, akkor is, ha az ember hosszabb időt tölt el a zuhany alatt. Bár krémtusfürdőnek minősül, mégsem olyan sűrű állagú. Illata kellemes, lágy illat, hasonlít a Dove Original krémszappanéhoz. A flakon könnyen tisztán tartható, nem keni össze a tusfürdő a kupakot, nem szárad be, nem folyik. Mérete nálam kimeríti a családi kiszerelés fogalmát, gazdaságosnak tartom,sokáig elég, viszont nem egy kényelmesen hordozható úti méret. Az összetevői miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Rure90

2016. szeptember 13.

Imádom :) Nagyon puha lesz tőle a bőröm, amolyan hagyományos női tusfürdő illatú, kellemes, nyugtató. Nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Timo21

2016. augusztus 25.

Télen szeretem használni ezt a tusfürdőt mert olyan jó krémes állagú, hidratálja a bőrömet. Nagy kiszerelésű, viszonylag sokáig elég, de lehetne olcsóbb. Egy tusfürdőnek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

MsKors

2016. július 11.

Katasztrófa az összetevők listája, ha olvastam volna krémmánián nem vettem volna meg. Nem most, még van 4 éve... Akkori boldog tudatlanságomban nagyon szerettem az illatát, bár erős deja vu volt a klasszikus Dove miatt, bár eltér de hasonlóan tiszta illat.
Szerettem, ripsz-ropsz elfogyott, pancsoltam, szaglásztam.
Nem venném újra a fentebb említett probléma miatt, de amíg nem tudtam tök jó volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Szerettem, ripsz-ropsz elfogyott, pancsoltam, szaglásztam.

Maniac

2016. május 20.

Nekem leginkább a klasszik Dove illatához hasonlít, krémes, sűrű tusfürdő, nem szárít. 1+1 akcióban megéri, de szerintem teljes áron nem, egyébként szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Naturmeo

2016. április 19.

Évekkel ezelőtt próbáltam először ezt a tusfürdőt. Nagyon tetszett, kellemes, visszafogott illata volt, jól habzott, krémes állagú. Nem szárított, kevesebb testápolót kellett utána használnom. Viszont: egy idő után alig vártam, hogy elfogyjon, annyira sok lett az illata. Most megint újra vettem, egyelőre tetszik, meglátjuk, mi lesz 2 hét múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Tuborella

2016. április 12.

- Az illata fenomenális.
- A bőröm szerette, főleg a Kakaóvajas testápolóval együtt használva. Kb. 2 naponta kellett mellette testápolót használnom téli szezonban, ami nagy szó.
- Az összetevői viszont nem tetszenek, a karom és a hátam pattanásos volt tőle, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

- Az illata fenomenális.

Pimpike

2016. április 10.

Nekem abszolút kedvenc mostanság. Kellemes, tiszta illat, nincs viszketés fürdés után, nem is kell ennél több. Az árával pedig semmi baj, hiszen ez 500ml. Ha megnéztek egy Dove vagy Nivea tusit azok közel sem félliteresek, de az áruk 6-700 ft. Ezt pedig akciósan vettem már 900-ért is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Vitaminok: Panthenol