Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

XiaoBai

2017. május 22.

Nagyon szerettem, az első tusfürdőm volt, ami hidratálta a száraz bőrömet annyira, hogy nem kellett utána testápolóznom. Szerintem jól is tisztított, az illatát imádtam, igazi krémes-szappanos tisztaságillat, amilyennel szeretek mosakodni. Úgy emlékszem, viszonylag sokáig ki is tartott. Viszont ahogy itt látom az összetevőit, van benne egy pirossal jelölt, rákkeltő tartósítószer, ami miatt sajnos nem fogom újra venni. Ha azt egyszer helyettesítenék valami "egészségesebbel", akkor talán igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

ehilda

2017. április 22.

A rossmannban vettem akciósan. Tetszik a krémes állaga, bár habozhazna jobban is, mert egy tusfürdőtől nagy elvárás. Nem szárítja a bőrt, de kell utána testápoló. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

pilleriin

2017. január 17.

Csomagolás alapján fantasztikus termékre számítottam. Sajnos nagyon szárított. Illata megegyezik a Fáma körömvirágos kenőcsével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Viiviien91

2016. december 26.

Számomra nagyon kellemes az illata , esti zuhanyzás után még reggel is érzem a bőrömön az illatát.Kíméletes,jól habzik,megfelelően tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

encicsipke

2016. december 13.

Imádom az illatát! Komolyan, első "szaglásra" szerelem volt! :D Nagyon sokáig elég volt ez a nagy kiszerelés, pedig én nem spórolok a tusfürdőkkel...Az illata nagyon friss és tiszta, élmény volt vele a fürdés. Váltogatni szoktam a tusfürdőket, hogy ne unjak rá egy-egy illatra de gyakran visszatértem ehhez. Jól habzott és tisztított. A csúnya összetevők miatt és mert egy picit szárította a bőrömet csak 4*-ot kap. Valószìnűleg később újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Viki9727

2016. október 13.

Jó illata van, nem szárít. Nagyon jó az állaga. Viszont nekem nagyon nem tetszik az a piros pöttyös összetevő.. ami azt írja hogy rákkeltő vegyület..:/ :/ Elhasználom ezt a flakont, de újra ez miatt biztosan nem veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

KittiASzuperpocok

2016. szeptember 21.

Szeretem. Finom illata van es nem szaritja a bort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Szeretem. Finom illata van es nem szaritja a bort.

sdm

2016. szeptember 21.

1-et fizet 2-t kap akcióba vettem.
Első megszagolásra nagyon tetszett aztán többszöri használat után már nem voltam tőle elragadtatva. Kézmosáshoz használom csak.
Azért tetszik, mert kecsketejes. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

1-et fizet 2-t kap akcióba vettem.
Azért tetszik, mert kecsketejes. Nem fogom újravenni.

Eedina

2016. szeptember 14.

Szeretem ezt a terméket. Nem szárít, segíti a bőr hidratálását, akkor is, ha az ember hosszabb időt tölt el a zuhany alatt. Bár krémtusfürdőnek minősül, mégsem olyan sűrű állagú. Illata kellemes, lágy illat, hasonlít a Dove Original krémszappanéhoz. A flakon könnyen tisztán tartható, nem keni össze a tusfürdő a kupakot, nem szárad be, nem folyik. Mérete nálam kimeríti a családi kiszerelés fogalmát, gazdaságosnak tartom,sokáig elég, viszont nem egy kényelmesen hordozható úti méret. Az összetevői miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Rure90

2016. szeptember 13.

Imádom :) Nagyon puha lesz tőle a bőröm, amolyan hagyományos női tusfürdő illatú, kellemes, nyugtató. Nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Vitaminok: Panthenol