Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Timo21

2016. augusztus 25.

Télen szeretem használni ezt a tusfürdőt mert olyan jó krémes állagú, hidratálja a bőrömet. Nagy kiszerelésű, viszonylag sokáig elég, de lehetne olcsóbb. Egy tusfürdőnek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

MsKors

2016. július 11.

Katasztrófa az összetevők listája, ha olvastam volna krémmánián nem vettem volna meg. Nem most, még van 4 éve... Akkori boldog tudatlanságomban nagyon szerettem az illatát, bár erős deja vu volt a klasszikus Dove miatt, bár eltér de hasonlóan tiszta illat.
Szerettem, ripsz-ropsz elfogyott, pancsoltam, szaglásztam.
Nem venném újra a fentebb említett probléma miatt, de amíg nem tudtam tök jó volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Szerettem, ripsz-ropsz elfogyott, pancsoltam, szaglásztam.

Maniac

2016. május 20.

Nekem leginkább a klasszik Dove illatához hasonlít, krémes, sűrű tusfürdő, nem szárít. 1+1 akcióban megéri, de szerintem teljes áron nem, egyébként szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Naturmeo

2016. április 19.

Évekkel ezelőtt próbáltam először ezt a tusfürdőt. Nagyon tetszett, kellemes, visszafogott illata volt, jól habzott, krémes állagú. Nem szárított, kevesebb testápolót kellett utána használnom. Viszont: egy idő után alig vártam, hogy elfogyjon, annyira sok lett az illata. Most megint újra vettem, egyelőre tetszik, meglátjuk, mi lesz 2 hét múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Tuborella

2016. április 12.

- Az illata fenomenális.
- A bőröm szerette, főleg a Kakaóvajas testápolóval együtt használva. Kb. 2 naponta kellett mellette testápolót használnom téli szezonban, ami nagy szó.
- Az összetevői viszont nem tetszenek, a karom és a hátam pattanásos volt tőle, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

- Az illata fenomenális.

Pimpike

2016. április 10.

Nekem abszolút kedvenc mostanság. Kellemes, tiszta illat, nincs viszketés fürdés után, nem is kell ennél több. Az árával pedig semmi baj, hiszen ez 500ml. Ha megnéztek egy Dove vagy Nivea tusit azok közel sem félliteresek, de az áruk 6-700 ft. Ezt pedig akciósan vettem már 900-ért is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

agikahh90

2016. március 18.

Kellemes illatú,de az összetevői miatt nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Kellemes illatú,de az összetevői miatt nem fogom újra vásárolni.

AnnamarieT

2016. március 12.

Isteni illata van és érzékeny, szárazbőrűeknek is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Isteni illata van és érzékeny, szárazbőrűeknek is ajánlom.

Nikike05

2016. január 22.

Anyukám évek óta használja érzékeny és száraz a böre de ezt nagyon dicséri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Anyukám évek óta használja érzékeny és száraz a böre de ezt nagyon dicséri :)

wifey

2015. november 11.

Annyira szuper az illata!!! Kézkrémem is van, de ezt még jobban szeretem. Imádok vele fürödni. Igaz, hogy nekem picit túl híg, de jól habzik, és az illata is egész sokáig megmarad. Nem szárít, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Vitaminok: Panthenol