Best of Beauty 2019

Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

AnnamarieT

2016. március 12.

Isteni illata van és érzékeny, szárazbőrűeknek is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Isteni illata van és érzékeny, szárazbőrűeknek is ajánlom.

Nikike05

2016. január 22.

Anyukám évek óta használja érzékeny és száraz a böre de ezt nagyon dicséri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Anyukám évek óta használja érzékeny és száraz a böre de ezt nagyon dicséri :)

wifey

2015. november 11.

Annyira szuper az illata!!! Kézkrémem is van, de ezt még jobban szeretem. Imádok vele fürödni. Igaz, hogy nekem picit túl híg, de jól habzik, és az illata is egész sokáig megmarad. Nem szárít, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Ginerva

Korcsoport: < 18
2015. október 20.

Nekem nagyon bejön az illata, könnyen habzik és nem kell egy litert magadra öntened ahhoz, hogy kezdjen veled valamit. Utóbbi időben valamitől előjött egy olyan problémám, hogy bizonyos tusfürdőktől viszket a bőröm. Igen ám, csakhogy köztük Baleástól is, amitől elvileg nemnagyon szabadna. De ettől nem hála a Magasságos Mindenható Szűz Máriának meg a Jézuskának :D viszont az előttem szólónak is igaza van, tényleg piros pöttyös úgyhogy csak csínyján bánjunk vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. október 20.

zsuu0419

2015. október 20.

Màr az illata sem valami jó.. kb mint a folyékony szappané és több piros pöttyös összetevője van. Úgy làtom nem vette észre senki, hogy ezek az összetevők rákkeltő hatásúak.. nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

ddori95

2015. október 13.

Egyszerű illata van, de épp ezért szeretem. Nem szárít, és ez nagy előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 13.

Egyszerű illata van, de épp ezért szeretem. Nem szárít, és ez nagy előny.

markorebeka

2015. október 13.

Nagyon jól habzik, nem kell sok belőle. Az illata nekem kicsit túl szappanos, az én bőröm nagyon érzékeny rengeteg tusfürdőtől nagyon viszketek de ettől nem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 13.

sapiviki

2015. szeptember 27.

Kellemes illata van fürdés közben,utána sajnos nem lehet érezni,állaga egész krémes,de nem olyan sűrű mint mondjuk a Dove tusfürdőké. Nagy előnye,hogy nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Lityi1990

2015. július 11.

Szeretem az illatát nagyon, de kicsit szárítja a bőröm. Nem baj majd a kakaós testápoló vaj helyre teszi ezt a kis hibát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Mariann0612

2015. június 26.

Nagyon szeretem mint az összes kecsketejes Ziaja termékeket!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 26.

Nagyon szeretem mint az összes kecsketejes Ziaja termékeket!!

Vitaminok: Panthenol