Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Mariann0612

2015. június 26.

Nagyon szeretem mint az összes kecsketejes Ziaja termékeket!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 26.

Nagyon szeretem mint az összes kecsketejes Ziaja termékeket!!

VeraTala

2015. május 28.

Akciósan nagyon jó az ára, kellemes tisztaságillata van, jól habzik. Nem szárít. Mindent tud, amit egy tusfürdőnek tudnia kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Cintia12

2015. április 22.

Karácsonyra kaptam, de azóta nem vettem újat belőle, mert eléggé drága termék nekem pláne egy tusfürdőre. Igazi krémtusfürdő, az illata még sokáig tart utána a bőrömön és a használata után nem kell testápolót használni. Az összetevői és az állaga kiszerelése meggyőző maximálisan, de az ára miatt vszínű nem veszem újra, megvárom a következő karácsonyt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

beuska89

2015. április 12.

Finom lágy illata van, szerintem krémesnek is elég krémes, az én ekcémás bőrömnek eddig ez a tusfürdő vált be a legjobban. Viszont zuhanyzás után nem marad illat utána, de nekem ez nem probléma, mert nem irritálja a bőröm, ezért megérdemli az 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Lina14

2015. április 5.

Kellesenem krémes az állaga, nem szárít, de szerintem nem is hidratál túlzottan. Az illata semleges(eddig a kakaósat próbáltam). Kicsit drága, és nem tud többet, mint mondjuk a palmoliveok, amik a kedvenceim. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra a kosaramba kerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 5.

mesayaa

2015. február 21.

Szerintem kellemes tapitást ad a bőrnek és jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Szerintem kellemes tapitást ad a bőrnek és jó az illata.

pampamacska

2015. február 9.

Jónak jó, kellemes az illata, teljesen olyan maga a krém, mint egy sima nem bio tusié. Az illata miatt elhasználtam, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Tinkatinka

2015. január 6.

Az első nagy áttörést ez a tusfürdő hozta az ekczémámmal való együttélésben, így talán kissé elfogult vagyok. Az ára miatt én is rendesen csikorgattam a fogam, de mikor ezt használtam nem kellett feltétlenül krémeznem fürdés után, és az ekczémámat is féken tartotta. Egyszerűen meguntam, mert nagyon vágyódom új illatok után, de kevés illatos krémmel-tusival van jóba a bőröm. Hát a ziaják kivételek, és viszonylag erős illatúak. Mostanában veszek még egy flakont, mert a kecsketej-szappanok amennyit használok belőlük bizony hosszútávon drágábbak, mint ebből 1 flakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

petrevici

2014. december 30.

Egyet elhasználtam, de nem fogott meg. Sokallom az árát is, meg nem volt olyan érzésem, hogy ezt újra kell vennem.Nem is tettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 30.

Adri_87

2014. november 23.

Kipróbáltam, és tetszett, de nem nyűgözött le. Nálam tovább kitartott mint egy átlag tusfürdő, de én is sokallom érte azt a 900-1000 Ft-ot. Annyira azért nem jó, úgyhogy biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Vitaminok: Panthenol