Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

vatsafi

2014. november 3.

Az itteni vélemények alapján vásároltam egy flakonnal, amikor akciós volt.
A csomagolása tetszetős, a kiszerelés (500 ml) megfelelő. A tusfürdő illata számomra kellemes, ha nem lenne az sem kellene sokáig elviselnem mivel a zuhany alól kilépve nincs már jelen. Kissé híg állaga volt, de így legalább nem keltett olyan érzetet, mintha filmréteget vont volna a bőrömre (más tusfürdőknél néha érzem így, és kellemetlen). Nem szárított, nem is hidratált látványosan, mindennapi tisztálkodáshoz szépen elfogyott.
Ha az illata nem csak mézesmadzagnak lenne a dobozban,még újra is vásárolnám, így azonban nem fáj a hiánya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

Az itteni vélemények alapján vásároltam egy flakonnal, amikor akciós volt.

pixybaba

2014. szeptember 20.

Imádom az illatát és a bőrömnek is jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Imádom az illatát és a bőrömnek is jót tesz.

itsdorina

2014. július 9.

A kakaós illatú már kezdett túl 'sok' lenni a tavasz/nyár beköszöntével, ezért kerestem egy másikat. Olyat akartam, aminek nem konkrét gyümölcs illata van, hogy mellette könnyedén használható legyen parfüm, vagy testpermet is, így esett erre a választásom. Nagyon kellemes az illata, ígéretes a kecsketej, és bár nem fűztem hozzá hatalmas reményeket, de azt kell, hogy mondjam, hogy jobb, mint a kakaós. Kellően puhán, és hidratáltan tartja a bőrömet, aminek kifejezetten örülök, ilyenkor nem esik jól testápolót használni, csak ritkán. Szóval számomra ez mindenképpen nagy ötös, és mivel a kakaósra négy csillagot adtam, ez egyértelműen jobban tetszik, és mindenképpen újra fogom venni, ha egyszer elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 9.

Mariann88

2014. július 2.

Nagyon nagyon finom az illata és én az állagával is meg vagyok elégedve. Jót tesz a száraz bőrömnek, és most a Tescoban 2 =1 akció van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

gina82

2014. július 1.

Annyira örülök,hogy rátaláltam.Évek óta Dove tusfürdőt használtam,sajnos nem is volt nagyon más választásom,mert szinte minden kiüt,de nagyon.Az egész testem vörös lesz és apró lila pontok keletkeznek.Próbáltam már sok mindent (Palmolive,Fa,Baba,Nivea...) mindtől ez történt.Szóval untam már a Dovet szerettem volna valami mást,hát gondoltam meg veszem ezt,és nagyon jól tettem :) Semmi allergiás reakciót nem vált ki és nagyon jó illata van,nem hivalkodó.Elég híg az állaga,de ez nem zavar.Viszont rendkívül puhítja és bársonyossá teszi a bőrőm,még másnap is érzem :) Nagyon jól hidratál.Azt hiszem most jó ideig Ő lesz a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

hajnalka39

2014. június 20.

Én nagyon szeretem ,már a második flakonnal használom. Száraz a bőröm ,és ez a krémszappan nem irritálja,imádom az illatát.A röhely ,hogy az ebay-en 11 000ft-ért vesztegetik:))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

enci89

2014. április 1.

Alapvetően érzékeny és allergiára hajlamos bőröm van. Pár hete kezdtem el használni és kifejezetten szeretem. Egyszerűbb használni mint egy kecsketejes szappan, és a hatása is van olyan jó. Az illata nagyon lágy és kellemes.
Nekem szárítja egy kicsit a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Nekem szárítja egy kicsit a bőröm.

Eni

2014. március 20.

Nekem nagyon bejött, nem szárított, pedig nagyon vízhiányos érzékeny bőröm van. Az illata kellemes és nem hivalkodó, a dizájnja pedig egyszerűen imádni való a kis ezüst kecskével! :) Akciósan 630 forintért nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

szaboadriennn

2014. március 8.

Nem ez lesz a kedvencem, de jó az illata, nem szárít nagyon. 4 pont lett volna, viszont -1 az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Racka

2014. február 3.

Akcióban vásároltam, megfogott a csomagolása és a kecsketej ígérete, na meg a finom illata. Az illat végig nagyon tetszett, azonban sajnos nem tartott soká, plusz én semmilyen bőrtápláló hatást nem éreztem, sőt kicsit szárított is. Teljes áron nem venném meg, de most figyelve az összetevőket, egyébként sem. 2 csillag az egyszeri kellemes illatélményért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Vitaminok: Panthenol