Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

gina82

2014. július 1.

Annyira örülök,hogy rátaláltam.Évek óta Dove tusfürdőt használtam,sajnos nem is volt nagyon más választásom,mert szinte minden kiüt,de nagyon.Az egész testem vörös lesz és apró lila pontok keletkeznek.Próbáltam már sok mindent (Palmolive,Fa,Baba,Nivea...) mindtől ez történt.Szóval untam már a Dovet szerettem volna valami mást,hát gondoltam meg veszem ezt,és nagyon jól tettem :) Semmi allergiás reakciót nem vált ki és nagyon jó illata van,nem hivalkodó.Elég híg az állaga,de ez nem zavar.Viszont rendkívül puhítja és bársonyossá teszi a bőrőm,még másnap is érzem :) Nagyon jól hidratál.Azt hiszem most jó ideig Ő lesz a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

hajnalka39

2014. június 20.

Én nagyon szeretem ,már a második flakonnal használom. Száraz a bőröm ,és ez a krémszappan nem irritálja,imádom az illatát.A röhely ,hogy az ebay-en 11 000ft-ért vesztegetik:))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 20.

enci89

2014. április 1.

Alapvetően érzékeny és allergiára hajlamos bőröm van. Pár hete kezdtem el használni és kifejezetten szeretem. Egyszerűbb használni mint egy kecsketejes szappan, és a hatása is van olyan jó. Az illata nagyon lágy és kellemes.
Nekem szárítja egy kicsit a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Nekem szárítja egy kicsit a bőröm.

Eni

2014. március 20.

Nekem nagyon bejött, nem szárított, pedig nagyon vízhiányos érzékeny bőröm van. Az illata kellemes és nem hivalkodó, a dizájnja pedig egyszerűen imádni való a kis ezüst kecskével! :) Akciósan 630 forintért nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

szaboadriennn

2014. március 8.

Nem ez lesz a kedvencem, de jó az illata, nem szárít nagyon. 4 pont lett volna, viszont -1 az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Racka

2014. február 3.

Akcióban vásároltam, megfogott a csomagolása és a kecsketej ígérete, na meg a finom illata. Az illat végig nagyon tetszett, azonban sajnos nem tartott soká, plusz én semmilyen bőrtápláló hatást nem éreztem, sőt kicsit szárított is. Teljes áron nem venném meg, de most figyelve az összetevőket, egyébként sem. 2 csillag az egyszeri kellemes illatélményért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

e.m.e.s.e

2014. január 18.

Kb. egy évvel ezelőtti Tesco 1+1 akcióban több Ziaja tusfürdőt is beszereztem, most értem az utolsó flakon végére. Egyértelműen a kecsketejes vált be közülük a legjobban, a többit nem vásárolnám újra, ezt igen. Kellőképpen sűrű állagú, a habképződésével sincs gond. Az illatát én nagyon kedvelem, ha jól emlékszem a valaha volt Lifebuoy tusfürdőé volt hasonló. Jól hidratált, puha lesz tőle a bőröm. A mínusz egy csillag az összetevőknek szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

kismadár

2013. december 24.

Szerintem nagyon jól habzik, jól tisztít, megfelelően ápol. Az illata engem a tipikus hamisítatlan Dove illatra emlékeztet. :D Nincs köze a két márkának egymáshoz, de ez tényleg erősen arra hajaz. :D Egyébként szeretem, újra vásárolnám és az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

JHajni

2013. december 11.

Sajnos kár volt megvenni. Alig habzik, szerintem ezáltal nem is tisztít, legalábbis én nem érzem. Több "kört kell megtennem" ahhoz, hogy tisztának érezzem magam vele. Az illata gagyi, az állaga nagyon híg. A bőröm se lett puhább tőle, és az összetevői sem tetszenek. Le kell hogy pontozzam :( Többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

katica131

2013. november 24.

hú mennyien szidjátok az illatát
szerintem tipikus Baba vagy Dove tusfürdő illata van, csak kicsit gagyibb változatban.
nekem tetszik az illata, semmi gond nincs vele.
sajnos tényleg alig habzik, amit én nem igazán tudok elnézni neki. túl híg az állaga, kifolyik a kezemből mielőtt moshatnám magam vele.
ettől függetlenül pozitív csalódás, mert tényleg puhított az amúgy nagyon száraz és érzékeny bőrömön.
így mindent összevetve én adok neki egy négyest :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

hú mennyien szidjátok az illatát
nekem tetszik az illata, semmi gond nincs vele.
így mindent összevetve én adok neki egy négyest :)

Vitaminok: Panthenol