Best of Beauty 2019

Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

kismadár

2013. december 24.

Szerintem nagyon jól habzik, jól tisztít, megfelelően ápol. Az illata engem a tipikus hamisítatlan Dove illatra emlékeztet. :D Nincs köze a két márkának egymáshoz, de ez tényleg erősen arra hajaz. :D Egyébként szeretem, újra vásárolnám és az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

JHajni

2013. december 11.

Sajnos kár volt megvenni. Alig habzik, szerintem ezáltal nem is tisztít, legalábbis én nem érzem. Több "kört kell megtennem" ahhoz, hogy tisztának érezzem magam vele. Az illata gagyi, az állaga nagyon híg. A bőröm se lett puhább tőle, és az összetevői sem tetszenek. Le kell hogy pontozzam :( Többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

katica131

2013. november 24.

hú mennyien szidjátok az illatát
szerintem tipikus Baba vagy Dove tusfürdő illata van, csak kicsit gagyibb változatban.
nekem tetszik az illata, semmi gond nincs vele.
sajnos tényleg alig habzik, amit én nem igazán tudok elnézni neki. túl híg az állaga, kifolyik a kezemből mielőtt moshatnám magam vele.
ettől függetlenül pozitív csalódás, mert tényleg puhított az amúgy nagyon száraz és érzékeny bőrömön.
így mindent összevetve én adok neki egy négyest :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

hú mennyien szidjátok az illatát
nekem tetszik az illata, semmi gond nincs vele.
így mindent összevetve én adok neki egy négyest :)

Laura19

2013. október 13.

Kecsketej?!
Nagyon furán hangzott....de úgy tudom, hogy jó hatású.
Az illata valami szörnyű és minden fürdéskor előjön a tudat, hogy (konkrétan) kecsketejben fürdök...
Amúgy viszonylag jó, és ápol.
De elég drága és büdös... :D
Szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

Kecsketej?!
Nagyon furán hangzott....de úgy tudom, hogy jó hatású.
Amúgy viszonylag jó, és ápol.
De elég drága és büdös... :D
Szerintem nem veszem újra.

Vaslady

2013. október 10.

Nagyon szeretem őt.:)))
Próbaként vettem,mert az eladónő a drogériában nagyon ajánlotta,árban is jó volt,hát gondoltam,adok neki egy esélyt.
És milyen jól tettem,finom kis illat,olyan visszafogott,de kellemes,a bőrömet is jól hidratálja,nem szárit.Meg vagyok vele elégedve,500 ml és árban is nagyon jó.
Megérdemli az 5 csillagocskát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Nagyon szeretem őt.:)))
Megérdemli az 5 csillagocskát :)

Nilla19

2013. szeptember 9.

Ekcémásoknak kötelező, nagyon szépen enyhíti a tüneteket rendszeres használat mellett. Amúgy is megéri, mert puha bababőrt varázsol. Kicsit túl szigorúnak érzem magam, de az egy csillag levonást azért kapta, mert 1. elég fura illata van, nem kimondottan kellemetlen, de szokni kell, 2. nem habzik igazán jól. Nem a legolcsóbb, de az ár-érték arány szerintem stimmel, és mindkét apró hátránya ellenére híven kitartok mellette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

lausz

2013. szeptember 4.

rájöttem, hogy az ekcéma miatt nem mindegy, hogy mivel tusolok (mivel nem annyira súlyos, eddig nem nagyon foglalkoztatott a dolog). mikor megláttam ezt a tusfürdőt, nagyon megörültem, mert tudtam, hogy a kecsketejes cuccokat jónak mondják ilyen esetben, de eddig még csak szappant láttam. az ára nálam határeset (1000 ft), de elég sok van benne. az illata nagyon kellemes, az állaga is (bár én pamacsot használok olyankor meg oly mindegy). valamivel jobb, mint egy gagyi tusfürdő, a bőröm egy picit puhább, de azért én többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Barack

2013. augusztus 25.

Egy internetes vásárláshoz kaptam ajándékba. Egyébként nem vettem volna meg, nem szeretek piros pöttyös tartósítószeres termékeket vásárolni. De gondoltam, kipróbálom. Az illata finom, nekem a babaszappan jut róla eszembe. Az állaga jó, elég jól eloszlatható a bőrön. Lemosáskor kissé tapadósnak érzem a bőröm tőle, mintha szappannal fürödtem volna, és ez nekem nem tetszik. Majd néha használgatom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

OneDa

2013. június 3.

Száraznak éreztem utána a bőröm, amit az illata és a kiszerelése sem tudott kárpótolni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Nicole7

2013. április 21.

Nagyon kellemes illata van, és sokáig elég. Akkor szoktam ezzel fürdeni, ha fürdés után már semmi dolgom nincs csak az hogy aludjak, mert nekem kicsit álmosító illata van. Nem tudom hogyan magyarázzam ezt meg, nem úgy kell elképzelni hogy megfürdök vele és elkábulok, hanem egyszerűen ráhangolódok a pihenésre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Vitaminok: Panthenol