Ziaja

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsay, Módosítva: 2011. július 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Finoman tisztít, miközben masszírozza a bőrt.
  • Gyengéden hámlasztja az elhalt bőrsejteket.
  • Fokozza a vérkeringést, és ellátja a bőr sejtjeit oxigénnel.
  • Visszaadja a bőr természetes lágyságát és simaságát.

Timitami

(!)
2018. június 5.

Tesztelésre kaptam. Nagyon kellemes, édesnarancs illata van, sűrűn vannak benne a szemcsék, és olyan jól radíroz, hogy használata után teljesen megújultnak érzem a bőröm. Tartós az illata, törölközés után is érezhető. Az én normál bőrömet nem szárítja. Kicsit géles az állaga, egész jó a habzása is. Ami nem tetszik, az az, hogy tégelyben van, nem tubusban. Sajnos ez egyáltalán nem praktikus, ugyanis könnyen belemegy a víz zuhanyzáskor, vagy minden egyesen "kanalazás" után vissza kell zárni. Ujjal kell kikanalazni, és nem lehet egyszerre annyi mennyiséget kivenni, amennyi az egész testre elegendő, többször bele kell kanalazni. Arról nem is beszélve, hogy a kád széléről könnyen beleeshet a kádba és kilöttyen belőle a cucc. Ezért vonok le 1 csillagot, egyébként 5-öt adnék rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 5.

Debreczeni

(!)
2018. június 2.

Tesztelésre nyertem.
Az illata csodálatos, igazi narancs illatú.
Sok bőrradírt próbáltam már, de egyiknél sem éreztem különösebb hatást nem úgy, mint ennél a terméknél.
Tömör, elég gazdag krém. Nem túl folyós, nem vesznek el benne a golyók, de nem is nagy szeműek. Tökéletesen leradíroz, és iszonyú puha utána a bőr. Sokkal könnyebben szívódik be a testápoló.
Beleszerettem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Tesztelésre nyertem.
Az illata csodálatos, igazi narancs illatú.
Beleszerettem

Boriskajuliska

2018. május 30.

Az illat a nem olyan intenzív mint a tusfürdő változatáé, picit lágyabb olyan "butteresebb". Valóban micro szemcsék vannak benne, finoman radíroz, de nem hagy maga után olajos érzetet mint sok társa. Kellemes a használata.

UP: Jár az 5 csillag! Két, durva szemcsés radírozás között ezzel tusoltam "pihentetés" képpen, és nagyon finom puha lett a bőröm. Akár minden nap használható, nem sérti fel a bőr felszínét. A hiányossága hogy csak a neten lehet venni, de remélem ez változni fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 30.

Lill

2017. július 12.

Gyenge pontja, hogy csak a ziaja webshopban illetve shopban lehet megvásárolni. Vagy szállítási költség, vagy utazási költséggel kell számolnia a vidékieknek. Viszont nagyon jól radíroz, zuhanyzás közben kellemes az illata, viszont nem marad meg hosszú ideig. Bármilyen gyakran használom, soha nem okoz problémát, nem koptatja mértéktelenül a bőröm. Mivel tusfürdő is egyben, két legyet ütök egy csapásra. Jobb bőrradírt eddig nem találtam nála ár érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

szivecske

2016. január 13.

Ez egy hihetetlen jó testradír! Mennyei illata van (bár szerintem kicsit műnarancs és tartósnak nem tartós fürdés után, de nekem akkor is bejön) pont jó méretű szemcsékkel rendelkezik ahhoz, hogy alaposan, de irritálás és fájdalom nélkül radírozzon. Kicsit habzik is, ami szintén nagy pozitivum nálam. Tuti újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

pampamacska

2015. február 9.

Leszögezem. Teljesen nem tűnik bionak ez a cucc se, mint a többi ziaja sem. Használok shea meg kakaóvajat meg több illóolajat is, de ezeknek közük nincs hozzá. A radírozószemcsék meg az illata tetszett, de kicsit nehezebb volt a felvitele, mint egy sima tusinak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

viktoriacsoke

2014. január 25.

Eszméletlen finom illata van, nagyon jól radíroz.A rossmanban kifutó termékként vettem 350ft-ért nagyon megérte, imádtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 25.

sihaya

2014. január 3.

Jól masszíroz, de nekem kicsit műnarancs az illata, és nehéz használni ezt a tégelyes kiszerelést, főleg olyan fakezűnek mint én... ma reggel rátekertem a kupakot (legalábbis ezt hittem, elég béna a kialakítása), aztán persze mivel vizes és nem tekerődött rá a kupak, kiejtettem a kezemből és a fél cucc a lábamon, meg a földön landolt. Vigyázzatok vele lányok, olyan natúr hogy még él!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

ylexe

2013. december 18.

Jó az illata, jól radíroz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Jó az illata, jól radíroz.

Azrail

2013. november 25.

Az egyik kedvenc bőrradírommá nőtte ki magát ez a Ziaja termék. Finom az illata, tartós is, és jól radíroz. Sok a szemcse mégse érzem durvának, a bőröm puha és illatos marad a testradír használata után, szerencsére van belőle meg egy tégely :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.