Ziaja

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsay, Módosítva: 2011. július 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Finoman tisztít, miközben masszírozza a bőrt.
  • Gyengéden hámlasztja az elhalt bőrsejteket.
  • Fokozza a vérkeringést, és ellátja a bőr sejtjeit oxigénnel.
  • Visszaadja a bőr természetes lágyságát és simaságát.

kismadár

2013. november 18.

Csak 5 csillagot tudok rá adni! Nem szoktam bőrradírra költeni, mert az én tökéletes bőrradírom az a kávézacc és a tejes tusfürdő! A kávézaccnál jobban semmi nem radíroz!!! Ezt a bőrradírt ajándékba kaptam. Természetesen ezt is felturbóztam egy kis zaccal, nem bírtam ki... :D de anélkül is jól működik, tényleg szépen finoman radíroz, kíméletes a bőrhöz! Jó az illata, az állaga, elég nagy kiszerelésű, az árát simán megéri! Nem fogom magamnak megvenni, mert nekem tényleg a zacc a tökéletes, de aki szereti a bolti radírokat, és túl erősnek találja a zaccot, annak csak ajánlani tudom!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

meaviolet

2013. november 17.

Kinyitva egy sárga zselés massza tárul elénk, beleszagolva pedig isteni finom narancsillat fogad - és nagyon nagy pozitívum, hogy nem az a mű narancs-fajta, hanem teljesen az igazira hajazó, fanyarkás narancs. Én imádom ezt az illatot, szívesen szagolgatom bármikor :o) A termék állaga egy fura zselés masszához hasonlít tulajdonképpen - azonban amikor kézbe vesszük és a bőrünkbe elkezdjük körkörös mozdulatokkal beledörzsölni, érezni a radírszemcséket. Én először meg is ijedtem, hogy "hogy fog ez radírozni?" de a kételyeim hamar elillantak. A bőrradír egyébként egyben tusfürdő funkciót is betölt, én azonban nem igazán használtam erre az állagából kifolyólag.

Miután lemostuk, a bőrünk sokkal puhább és egyenletesebb lesz, a radírozó hatása nagyon szuper, előszeretettel használom heti egyszer, maximum kétszer.

Részletes teszt képekkel: http://nailpolishmaniac.blogspot.hu/2013/11/testapolas-ziaja-narancsos-borradir.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Lexiiii

2013. november 3.

Nagyon nagy kedvenc ez, hiszen remek az illata, és nagyon jól tisztít és radíroz is egyben. Nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 3.

katacita

2013. április 21.

Hú, ez valami csodálatos! Akciós volt a rossmannban (kb 350 Ft), "beruháztam". Isteni illata van, és annyira jó érzés, ahogy masszíroznak a szemcsék benne! Ráadásul nagyon kevés is elég belőle. Nagy kedvenc, már most!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

noxibaba

2013. április 15.

Az illata nagyon finom, kellemes. Tényleg nagyon hasonlít a narancsra. Édeskés. A bőrön is elég sokáig megmarad használat után. Szerintem sok kell egy használathoz, de megéri, mert nagyon jól radíroz (nekem). Puha és hidratált lesz utána a bőr, nem szükséges utána testápoló. Most a Rossmannban megéri, féláron van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

lenarta23

2012. november 3.

Az illata nagyon finom, de én jobban szeretem a nagyobb szemcsés radírokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.

Az illata nagyon finom, de én jobban szeretem a nagyobb szemcsés radírokat.

Alexa369

2012. szeptember 1.

jó az illata, és alapos munkát végez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

jó az illata, és alapos munkát végez :)

Mylla

2012. március 19.

Nekem nagyon bejött az illata és használni is imádom olyan utána, mintha megmasszíroztak volna, de mivel ez az első ilyen termék, amit használok 4est kapott
nálam.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

nálam.:)

Ancsay

2011. július 12.

Nem rossz, olyan mint egy átlagos bőrradír, az illata is jó...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 12.

Nem rossz, olyan mint egy átlagos bőrradír, az illata is jó...

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.