Ziaja

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Flora, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Olíva olajat, D-pantenolt és gyengéd, növényi eredetű hatóanyagokat tartalmaz. Tökéletesen simává és lággyá teszi a bőrt. Intenzíven hidratál.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

virag004

2018. június 9.

Kellemes illat, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Kellemes illat, jól hidratál.

Sz. Csilla

2017. július 21.

Finom illata van, számomra egy jó tusfürdő, de semmi különös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Finom illata van, számomra egy jó tusfürdő, de semmi különös.

cintialaura

2017. május 15.

Nagyon szeretem ezt a fajtát és a kakaós társát is. Nem szárít, nem irritál, sőt puha lesz tőle a bőröm. Az illata is kellemes és megfelelően habzik. Jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

gloria8419

2017. január 11.

A narancsolajos után ezt is kipróbáltam. Nekem az illata annyira nem tetszik, de nem zavaró, vagy kellemetlen. Az én bőrömet kevésbé hidratálja, mint a narancsos változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

ehilda

2016. október 28.

Kb. 3 hete volt akciós a rossmannban és gondoltam ki kell próbálni. Nagyon elégedett vagyok vele, egyáltalán nincs olajos illata, kellemes nőies illat, gazdaságos, nem szárítja a bőrt és ami nekem nagyon fontos: jól habzik. Teljesen más a csomagolása, nem olyan mint a képen. Ajánlom, megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

marryjane

2016. július 15.

Féláron vettem az Auchan-ben.
A Ziaja termékek nagy kedvenceim. Ezzel a termékkel sem vagyok máskébb. Tápláló, illata csodás, szuper kiszerelés. Csupa-csupa pozitívum. Nem tudok rosszat írni rá.
(A fenti kép nem tükrözi a valóságot)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Féláron vettem az Auchan-ben.
(A fenti kép nem tükrözi a valóságot)

vadcseresznyefamag

2016. június 30.

Jó kis tusi, remekül hidratál,finom az illata. Mivel olivás valami klasszik olivás jellegű illatot képzelne az ember, de ez meglepően kellemes, nőies illat,egyáltalán nem olajra emlékeztető. Viszont újra venni nem fogom mert vannak jobb illatú Ziaják is, azért jó volt kipróbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

creammaniac

2016. május 17.

Nagyjából egy hete használom ezt a tusfürdőt. A kecsketejes és a kókuszos változatot is nagyon szeretem, ezzel az olíva olajossal is nagyon elégedett vagyok. Folyós, géles állaga van, kellemes, visszafogott illata és hidratáló hatással is rendelkezik. Baromi jól habzik, így a fél liter sokáig elég lehet. Biztosan újra fogom még vásárolni nyárra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

pcksz

2016. február 29.

Nagyon finom illata van, frissítő, nőies és nem tolakodó egyáltalán. Sokáig éreztem a bőrömön a használata után is. Nem szárított, és jó az állaga is. Tengerpartra is ezt vittem magammal, jól hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Moonbride

2015. november 4.

Párom anyukájától kaptam még úgy két éve, magamtól lehet hogy sose próbáltam volna ki Ziajás cuccokat,de kellemes meglepetés volt. Nagyon szerettem használni, kellemesen frissítő az illata, pont megfelelő a habzása is. Nem is kell belőle sok egyszerre (habár erős a kísértés, hogy az ember lánya "ússzon" ebben a remek illatú olívafelhőben :)), és emlékeim szerint egészen jól hidratál is. Hm, most elkapott a nosztalgia, lehet hamarosan szerzek még be belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Vitaminok: Panthenol

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Színezék. Barnás sárga.