Ziaja

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Flora, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Olíva olajat, D-pantenolt és gyengéd, növényi eredetű hatóanyagokat tartalmaz. Tökéletesen simává és lággyá teszi a bőrt. Intenzíven hidratál.

pampamacska

2015. február 9.

Jónak jó, kellemes az illata, teljesen olyan maga a krém, mint egy sima nem bio tusié. Az illata miatt elhasználtam, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Hajni33

2015. január 15.

Örülök.hogy rátaláltam én a kisfiammnál használom már lassan vagy 2 éve elég bellőlle kevés így sokáig elég jól habzik és hidratál nem kell kennem külön testápolóval sem..előtte egy drága babáknak való tusfürdővel és samponnal fürdettem ami kiszárította a kis bőrét johnsonsokat a másik kettőnél már használtam és iszonyatossan szárítanak.a fürdető kenőcstől nagyon viszketett.teljessen véletlenűl botlottam bele a dmbe ahol 1000-ft ért szoktam venni aztán eltünt a polcokról és a rossmanban leltem rá bespájzoltam belőlle.mert mikor elfogxott olivás palmolivel fürdettem de attól is viszketett szegénykém.nekem megvan az algás és este használom olyan ellazító nyugtató hatása van legalábbis rám:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

niki33

2014. december 28.

Nagyon szerettem az illatát. Jól habzik, és szerintem hidratál is. Amikor akciós volt, újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

makka

2014. december 18.

Igaz, hogy tusfürdő, de én a szemfestéket szoktam esténként lemosni vele. Kis mennyiség pikkpakk leszedi. Nem csípi a szemet, nem szárítja a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

salamonhenrietta

2014. július 26.

Nyáron kellemes, felfrissítő az illata. Sokáig megmarad. Engem nem szárít, illata sokáig megmarad. Nekem bevált. Bár vannak nála jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Trixi

Korcsoport: >54
2014. július 25.

Becsapódtam vásárláskor a natúr olivaolaj tartalom miatt, csak itthon láttam az összetevőket a Krémmánián. Nem vettem volna meg. Semennyire nem hidratál, szárít, olyan semmilyen tusfürdő, rút összetevőkkel, hiába jó áron. Bőségesen használom, hadd fogyjon mielőbb. Sajnos az algást is megvettem, de még nem próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 25.

Oraculum

2014. március 14.

Az illata olívás, Nekem tetszik, az állaga sűrű és jól habzik.
Nem szárítja ki az érzékeny bőrömet, bár az összetevői kevésbé tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Az illata olívás, Nekem tetszik, az állaga sűrű és jól habzik.
Nem szárítja ki az érzékeny bőrömet, bár az összetevői kevésbé tetszenek.

kismadár

2013. december 24.

Az illata nekem sem a kedvencem, de egyébként nem rossz az sem! Borzasztóan szépen hidratálja a bőrt, olyannyira, hogy bár tél van, nem nagyon kell testápolót használnom, mert tényleg olyan jól hidratál, ugyanakkor egyáltalán nem zsíros. Az állaga nagyon jó, szépen el lehet oszlatni, megfelelően habzik. Az ára is szuper. Bár az illata nem lesz a kedvencem, téli tusfürdőnek jó szívvel ajánlom! Megdolgozott érte, megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

dorcus89

2013. november 21.

Kicsit furcsa az illata, az elején még nagyon tetszett, hogy olyan semleges, se nem nőies, se nem férfias. De pár napja nagyon édesnek érzem, kicsit sok. Viszont nagyon jó az ára ekkora kiszerelésnél, és azért érződik később is az illata. Jól habzik és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Serbackaja

2013. november 6.

Finom illata van, de a nyomába sem ér a többi Ziaja tusfürdő illatának. Egyébként szeretem, átlagos tusfürdő, használat után ugyanúgy kell hidratálnom, mint minden más tusfürdő után. Nem csodaszer, de nincs is vele különösebb problémám, tehát négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.