Ziaja

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Flora, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Olíva olajat, D-pantenolt és gyengéd, növényi eredetű hatóanyagokat tartalmaz. Tökéletesen simává és lággyá teszi a bőrt. Intenzíven hidratál.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Valóban uniszex illat, én is és párom is használgattuk. Az illata annyira nem jött be, viszont borotválkozás előtt ezzel mostam át a lábam, és szépen felpuhította a szőrszálakat. Óriási mennyiség, kedvező ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

beauty.squirell

2013. július 16.

Unisex illat, megfelelö frissités és ápolás (ami nekem annyit jelen, hogy nem szárit hanem inkább olyan kellemes érzetüvé varázsolja a böröm, de a luxusápolást nem fedi le) valamint jó ár-érték arány.
Aki megrögzött tejszines-szines-szagok tusfürdömániás, nekik nem ajánlom, hiszen "egyszerü" áttetszö zöld szinü a folyadék benne, kissé zselés az állaga, ami miatt nehezebb habositani, de remekül terül. Nyárra tökéletes!
Akciótól függöen 700-900Ft / 500ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 16.

Akciótól függöen 700-900Ft / 500ml.

bőregér00

2013. április 10.

Kellemes illata van, nem szárít, meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Kellemes illata van, nem szárít, meg voltam vele elégedve.

sün

2013. április 10.

Nagyon szeretjük, kellemes az illata és gazdaságos a kiszerelése, jó sokáig elég.
Az olívaolaj-tartalma miatt ezt vittük tavaly a nyaralásra. A tengervíz, meleg, homok így nem volt különösebben hatással a bőrünkre, de ehhez talán a tusfürdő is hozzájárult, mert naponta többször tusoltunk.
Itthon ha ezt használtuk, az illata miatt eszünkbe jutott a nyaralás és nosztalgiáztunk. :)
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Csak ajánlani tudom.

ercsike76

2012. május 4.

A testemen száraz, érzékeny a bőr, ez a termék nem szárította, volt hogy testápoló sem kellett zuhanyzás után. Illata jó, állaga zselés inkább. Kevés kell belőle.
Végre valamitől nem viszkettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 4.

Végre valamitől nem viszkettem.

Debbie

2011. december 13.

Régebben oda voltam a Ziaja termékekért, és ebből a tusfürdőből is elhasználtam egy flakonnal. Ma már nem adnék érte pénzt, az összetétele miatt. Nem volt problémám vele, semmivel sem rosszabb mint egy átlagos drogériás tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 13.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.