Zoeva

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Myselfie, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 11.

Lelőhely:   online külföldről

*Keresek Zoeva palettákat*
Ár: Megegyezés alapján , Eladó: tsolya
Állapot: Új/Újszerű, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta
Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: nem használt, a fotó kedvéért nyitottam ki a palettát, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
hesychia

2017. március 4.

Nem is nyúlok máshoz mióta megvan ő és a Caramel Melange testvére, sőt, az első és rendkívül eretnek gondolatom amikor használni kezdtem egyenesen az volt, hogy én már nem is fogok több sminkpalettát venni...
Ami ugye hülyeség, mert még van egy csomó Zoeva amit nem birtoklok.
Nagyon szépen összeválogatott, kiválóan pigmentált színek, baromi egyszerű dolgozni vele, lúzerbiztos, tartósságában hibátlan és nagyon sokféle smink elkészíthető vele. Az részemről már csak egy plusz, hatodik csillag, hogy milyen gyönyörű a csomagolása, és az ég áldja őket, hogy nem kell tükörre ráfizetnem amit úgyse használnék soha. Urban Decay, Morphe, the Balm és számtalan egyéb, szeretett palettám érintetlenül hever a fiókban mióta ezek megvannak. Kizárólag ajánlani tudom!

(Már a BeautyBay is szállítja hozzánk, én is onnan rendeltem, mintha egy-két euróval olcsóbb is lenne mint a hivatalos oldalon és a shipping is ingyenes :-) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Ami ugye hülyeség, mert még van egy csomó Zoeva amit nem birtoklok.

Shinejuci

2017. március 1.

TÖKÉLY!!! Csodalatos szinek,tartos, szuper pigmentalt es olyan mint a selyem... csodalatos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

csakaaa

2017. március 1.

Csak jót tudok mondani a palettáról. A rendeléssel kapcsolatban annyit tudok nyilatkozni, hogy atombiztosan be van csomagolva, Németországban, ismerősöm rendelte meg (és ő hozta el nekem), így nem tudom, hogy ide Magyarországra mennyi idő alatt érkezik (oda kb. egy nap). Na de maga a termék: pigmentált, könnyű vele dolgozni, ha valaki igényli az erős sminket, szerintem könnyen építhető, nem potyog, nem mászkál, viszonylag tartós, nem okoz irritációt, tényleg csak jó tapasztalatom van vele. Nem használom olyan régóta, de ha választani kell, már most azt mondom, hogy jobb, mint a Naked palettám, ami viszont kb. kétszer annyiba kerül, mint ez. A pénztárcám nem fog örülni, de valószínűleg nem ez az utolsó palettám a Zoeva-tól. És megértem a csodálatot, egy hétig én is csak nézegettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

svekits

2017. február 27.

Nagyon szeretem, a kedvencem a Warm notes meg a Freshly toasted. Kifejezetten tetszik, hogy nincs benne fekete, utálom a fekete szemhéjpúdert, ebben egy nagyon sötét barna van, ami még mindig jó füstös, meleg árnyalatú szemsmink elkészítéséhez, ha valaki arra vágyna. Jó arányban vannak benne csillámos/gyöngyházas és matt színek. Majdnem az összes színt használom, a Delicate acidity szép, de nekem annyira nem áll jól, pedig pl rúzsban nagyon szeretem az ilyesmi színeket, szemen rajtam kicsit furcsa, ettől függetlenül néha más palettával szoktam használni, illetve az Infusion a tégelyben meg ujjal swatcholva szuperül néz ki, de ecsettel felvéve inkább csak matt szürke, és a csillámok alig látszanak rajta, mert leperegnek, lehullnak. Egyébként ez egy szürke matt szín aranyos csillámokkal, tehát nem egy gyöngyházas formula, mint mondjuk a Warm notes. Szerintem az elég rosszul sikerült szín lett, de a többivel nagyon meg vagyok elégedve. Szépen lehet őket eldolgozni, pigmentáltak és jól illenek egymáshoz, nagyon sok smink elkészítésére alkalmas ez a pár szín, amióta megvan szívesebben sminkelek hétköznap (én általában hétköznapra nem szoktam szemhéjpúdert használni), de egy bulis sminket is simán meg lehet vele oldani. A matt színeknél van egy kis porzás, mikor belenyúlok ecsettel, viszont nem hullanak le a szem alá felvitelkor, úgyhogy nem gáz, a gyöngyházas színek szép krémesek.
Alap nélkül is viszonylag tartósak, de én ajánlok alá egy jó alapot. Mikor ezzel sminkelek, mindig olyan sok dicséretet kapok, hogy milyen szép vagyok, meg milyen szépek a szemeim :D
Az ára meg szuper jó, 4 nap alatt meg is érkezett, a Zoeva costumer service-e szerintem nagyon szuper csapat, akárhányszor rendeltem tőlük, mindig megérkezett minden időben, és soha nem volt velük probléma.
A csomagolás is jó, én a tükröt nem hiányolom belőle, úgyse használnám, a csomagolás nem gagyi, nyilván nem egy masszív műanyag, a fedele csak ráhajtós, nem kattan, nem is mágneses, de én meghagytam a tokját is, és úgy tutira nem esik szét táskában sem.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, jelenleg tervben van másik két Zoeva paletta beszerzése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

szysszy

2017. február 25.

Csodás csodás csodás! Ez az első Zoeva palettám de biztosan nem az utolsó. Jól pigmentált gyönyörű színek jó áron. Biztosan rendelek még közülük! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

im

2017. február 23.

Eddig csak drogériás monókat és egy W7 palettát használtam, az In the Nude-ot. Azt hiszem, ez a Zoeva paletta új szintre léptette a szemsminkelésről alkotott, nagyon-nagyon kezdő fogalmaimat.
Valójában csak azt kell eldöntenem, milyen összhatást szeretnék. És ennyi. Nem kell kínlódnom építgetéssel, hiszen a pigmentáltság lenyűgöző, mindent gyönyörűen össze tudok satírozni, a festékek nem potyognak. Tobzódom a sötétített külső V-kben. Szemhéjalappal fakulás, csíkozódás nélkül 6-8 órát gond nélkül kibírnak a színek. (Ettől tovább nem igazán szoktam sminket hordani.)
Lehet nevetni, de van, hogy csak előszedem ezt a palettát, és nézegetem a csomagolását. Annyira szép. És valahogy a sminkelésnél is azt érzem, hogy kevés kell belőle, mint egy tábla magas kakaótartalmú, minőségi csokoládéból. Sosem voltam még ennyire elégedett sminktermékkel.
Nagyon örülök, hogy lecsaptam rá itt, a zsibin, az eladónak innen is köszönöm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Nagyon örülök, hogy lecsaptam rá itt, a zsibin, az eladónak innen is köszönöm!

CataKatinka

2017. február 19.

Az En Taupe volt az első Zoeva palettám, de miután megrendeltem már bántam, hogy ezt nem rendeltem meg vele együtt,de aztán ez is megérkezett hozzám.A színek szuperek, ugyanaz a finom textúra, jól satírozhatóak a színek, nem potyog, nem pereg- ergo ár-érték arányban az egyik legjobb paletták - az az érzésem, hogy verik a Naked palettáimat. Mindenkinek ajánlom. Van még olyan amire vágyom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

juditviktoria

2017. február 15.

Ma érkezett meg és egyből csináltam is vele egy sminket :) Egyszerűen tökéletes!A színek,a satírozhatóság,a tartósság!!!Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

monikafleischer87

2017. február 10.

Egy hete érkezett meg hozzám. Azóta mindennap használtam. Nagyon szeretem, szépek a színek, jól pigmentáltak, nem potyognak. Nagyon jól lehet vele dolgozni, satírozni. Az ára is szerintem jó, ahhoz képest, hogy milyen híres márka és mennyi színt kapunk. Hétköznapi és erősebb sminkeket is lehet vele készíteni. Szerintem még biztos, hogy veszek Zoeva palettákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

fairynorah

2017. január 11.

Gyönyörűszép kívül-belül, a színek hihetetlen pigmentáltak és tartósak (bár csak alappal bróbáltam még). Szépen lehet velük dolgozni, örülök,hogy a díszdobozos kiadásban ez a példány és az új "tesók" kaptak helyet :) Semmi újat nem tudok róla mondani, az előttem lévő véleményekkel teljesen egyetértek :)
(ja és zöld-zöldes szemhez is jó! :) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

(ja és zöld-zöldes szemhez is jó! :) )

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.