Zoeva

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Myselfie, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 11.

*Keresek Zoeva palettákat*
Ár: Megegyezés alapján , Eladó: tsolya
Állapot: Új/Újszerű, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta
Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: nem használt, a fotó kedvéért nyitottam ki a palettát, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
Eve90

2016. szeptember 22.

Sokat hallottam róla, hogy mennyire kiváló minőségűek a Zoeva szemfestékek, úgyhogy úgy döntöttem rendelek egyet. Nagyon megörültem, amikor kinyitottam a palettát, mert gyönyörű színei vannak és ami a legfontosabb a szemeimen is úgyanolyan szépek, élénkek. Fantasztikusan pigmentált és könnyű a színeket egymásba dolgozni. Talán egy szín porzik egy kicsit jobban, de a többinél nem tapasztaltam ilyet. Kék szemű lányoknak különösen ajánlom, nagyon szépen kiemelik őket ezek a színek. Ez az első Zoeva palettám, de már nézem, hogy melyik legyen a következő szerzemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Cassie25

2016. január 6.

Itt Krémmánián jutottam hozzá nagyon korrekt áron egy kedves eladótól, ezúton is köszönöm szépen Neki :) Van már nekem sokféle palettám: Dior, Lancome, Artdeco, Isadora, Urban Decay, MAC, Too Faced..... De egyik sem olyan pigmentált, mint ez :) Egy álom, de tényleg. Csak hozzá érintem az ecsetet egyszer és elég a teljes szemhéjamra :) És ott van és mutat és nem pereg le napközben (persze alappal használom, mint mindent). Jelen pillanatban ez a legkedvesebb palettám :) 14 órát játszva kibír mindenféle kopás és hullás nélkül. Tervezem a többi paletta beszerzését is a márkától :) Nekem fényévekkel jobban bejön, mint az agyon hype-olt Urban Decay :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.