-.Nikii.-

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2018. november 19.

A régi kiadást tök szerettem, de ez kevésbé radíroz, kisebbek a szemcsék, krémesebb az állaga. Másikban pont azt szerettem, hogy elég volt finoman egyszer végigsimizni vele az arcom, mert szépen leradírozta, ezzel meg kb vakarom a bőröm, hogy érezzek valamit.

Clear Skin Pórustisztító Orrtapasz

Clear Skin Pórustisztító Orrtapasz
2018. június 25.

Elég brutál! Nagyon jó és nagyon szépen kiszed mindent. Írták, hogy állon is lehet alkalmazni, nekem ott nem volt jó, nem is illeszkedett olyan jól, mint orron.
Illeszkedésben pedig segít, ha miután felteszi az ember, bevizezi. Én egészen addig szoktam meleg vizes kézzel átitatni, míg nem lesz teljesen puha és akkor szépen rá tudom simítani mindenhol és akkor úgy fog megkötni is.

Garnier Essentials Regeneráló Hidratálás Éjszaka

Garnier Essentials Regeneráló Hidratálás Éjszaka
2018. február 20.

3-4 napja vettem, esti arctisztítás után igényli a bőröm. Úgy nézem soha nem fog elfogyni. Elég tömör meg sok, DE ebben a tégelyben annyira borzalmasan műanyag szaga van, vagy lehet a jázmintól ilyen?! Komolyan borzasztó. Ennyi erővel vehettem volna valami eurósban 300 forintért arckrémet, lehet annak még az összetevői is szebbek..
Esténként amikor kenem az arcom egy jó adagot kiszedek még a kezemre is, hogy gyorsabban fogyjon.. 1000 forint volt akciósan a Rossmannban, de ennyi pénzért nem kézkrémet akartam.
Egyébként hamar beszívódik, jól hidratál.

2 ÖSSZETEVŐ

Cymbopogon Citratus Leaf Powder EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen