_-Mia-_

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Nivea Cucumber Touch & Matcha Tea Testápoló Hab

Nivea Cucumber Touch & Matcha Tea Testápoló Hab
2021. június 29.

Nem igaz, amit a többiek alabb irnak. Sajnos.
Nem fogy ki egy het alatt, pedig igazan tehetne, mert utalom, gyülölöm. Undi ragacsos folyos trutymany, tiszta iszamlos a böröm töle. Fuj.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2021. február 1.

Nem szerettem meg.
"Raerös" spiral, sokat kell vele vacakolni mire elfogadhato eredmenyt er el vele az ember, mert hajlamos harom csomoba összeragasztani az ember pillait. Sietös reggeleken frankon szemen lehet vele bökni magunkat ("kobra" kefe, aha...), amitöl akkorat pislogok hogy kis tulzassal meg a hatam közeperöl is a festeket törölgetem reggel 6kor.
Ha sikerült megiscsak valamit összehozni vele akkor mar csak imadkozni kell hogy aznap ne legyen para/köd/esö/ho, mert akkor tuti hogy összehaverkodik a pirositoval.
Ha pedig jo kedvünkben alul is hasznaltuk, nemcsal felül, akkor pislogas közben allandoan összeakad az also es a felsö pillasor...
Ar-ertek aranyban rendben van, azt kapja az ember amit fizetett, de csodakat nem kell varni töle.

Philip Kingsley Mayan Vanilla & Orange Blossom Elasticizer

Philip Kingsley Mayan Vanilla & Orange Blossom Elasticizer
2021. január 11.

Szökitett hajon probaltam, 40ml kiszerelesem volt. Jo illatu, jo allagu, de nekem 1-2 oras hajon aszalas utan sem hozza a hüha hatast. Nem fogom ujravenni.

1 ÖSSZETEVŐ