000BETTINA000

Regisztráció dátuma: 2019. március 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. március 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Bioextra Grapefruit Csepp

Bioextra Grapefruit Csepp
2019. március 12.

Herpesszel küzdők figyelmébe ajánlom, nekem nagyon bevált. Ha időben bekenem vele az ajkam, amikor még nem látszik a herpesz, csak a kis bizsergő érzés jelzi hogy készülődik, akkor általában ki sem jön. Ha később alkalmazom akkor is felgyorsítja a gyógyulását. Mellékhatásként kicsit kiszárítja a számat, és felkenéskor csíp is rendesen, de nekem csodaszer.

Johnson's Baby Powder - Hintőpor

Johnson's Baby Powder - Hintőpor
2019. március 12.

Szárazsamponként használom néha, amikor SOS megoldás kell. Eleinte nem működött, aztán rájöttem, hogy azért mert nem tettem belőle eleget. Most már úgy csinálom hogy először brutál sokat beledörzsölök a hajtöveimbe és ezt fent hagyom hatni 10 percre, ezután kezdem csak el kirázni, kifésülni. Ezzel a módszerre szépen ki tudom tolni 1 nappal a hajmosást. (Szőke vagyok egyébként, sötét hajon nem biztos hogy beválik.)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. március 11.

Mindössze 700Ft-ért nagyon kellemes meglepetés volt. Tényleg túltesz bármilyen általam eddig próbált magasabb árkategóriás szempillaspirálon. Nem kenődik, nem ragad össze, nem irritálta a szememet, szép, ívelt pillákat varázsol. Persze azt az extra-giga műszempilla hatást nem lehet elérni vele, de nekem nem is hiányzik.