3667

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2019. november 17.

Enyhén hullámos, dús, normál, középhosszú hajam van, egy hónappal ezelőtt vágattam le belőle 15 centit, annyira elvékonyodtak és eltöredeztek a hajvégeim. (Mert nem vigyáztam a hajamra, és mert kihagytam a hajvégek rendszeres levágását, mivel azt hittem, ezzel felgyorsítom a hajam növekedését... Soha többet nem követem el ezt a hibát. Fontos a hajvégek rendszeres vágatása!!!)
Nem kell mondanom, 15 centi veszteség mennyire durva, ott helyben megfogadtam, hogy nagyon fogok figyelni a hajam egészségére. Ennek az első lépése a megfelelő termékek kiválasztása volt. A fodrászom azt mondta, a kallos hajpakolásokat nagyon tudja ajánlani, így hát emellett a keratinos verzió mellett döntöttem. Most használom egy hónapja minden hajmosáskor.
Először is, az ár-érték arány megdöbbentő. Fillérekbe kerül ez a hatalmas kiszerelés, igencsak bőven teszek belőle a dús hajamra, és még mindig visszavan a fele. A hatása tökéletes, nagyon puhává varázsolja a hajam. A hosszabb távú haásáról még nem tudok nyilatkozni. Én pár nyomásnyi argánolajjal is keverem néha, az intenzívebb hatásért.
Néhány hónap múlva kiegészítem ezt a kommentet, hogy elmondjam, mennyire járult ez a termék hozzá a hajam gyorsabb növekedéséhez, és egészséges szerkezetének megtartásához. Eddig 5/5