3velin

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Aromax Teafaolaj

Aromax Teafaolaj
2016. augusztus 17.

Főként a pattanásaim leszárítására használom, vagy hígítatlanul rájuk cseppentve, vagy hígítva tonikként. De most nyáron volt, hogy fájóan leégtem a napon és fürdés után elkevertem pár cseppet a testápolómmal és bekentem az érintett területet vele. Nagyon jó hatással volt a bőrömre, elmúlt a pirosság és nem is hámlottam le. :) Párszor meg lehet ismételni, de egy használat után is működött.

Gliss Kur Hyaluron Filler Express Repair Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Hyaluron Filler Express Repair Hajregeneráló Balzsam
2016. augusztus 17.

A fodrászomnál találkoztam vele és ez után én is elkezdtem használni. Nagyon jó az illata. A vizes hajamat jól kitudom vele fésülni, de hajszárítás után a száraz hajam gubancait már ismét nehéz kifésülnöm, megint fújkálhatok. A hajolaj viszont szárítás után is megkönnyíti a kifésülést, ha nedves hajra vittem is csak fel.

Rival de Loop Hydro Aqua Spray

Rival de Loop Hydro Aqua Spray
2016. augusztus 15.

Pont jó árban lenne ahhoz, hogy vízként fújkáljam magamra, ha a szórófeje jó lenne. Nem értem egyébként ezt a trendet. Szerintem nem biztosítanak ezek a termékek olyan nagy hidratálást és felfrissülést is pár pillatan erejéig, mégis egyes márkák horribilis áron árulják a hasonló termékeket. Egy ilyen üvegbe öntenem kéne a város termálvizes, ingyenesen használható kútjából, szerintem az is érne ennyit.