a.k

Regisztráció dátuma: 2021. december 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. december 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Hyaluron Szérum Spilanthes Acmella Kivonattal

Aromax Hyaluron Szérum Spilanthes Acmella Kivonattal
2023. november 16.
(!)

Az első hyaluron szérumom, örülök, hogy lehetőségem volt kipróbálni. Magamtól nem biztos hogy vettem volna, én is elég szkeptikus vagyok a ráncok csökkentését ígérő termékekkel. Ebből a szempontból persze ez sem csodaszer, ami viszont tény, hogy fokozza a bőrtömörséget, és valóban szinte azonnal érezhető - ha nem is feltétlenül látványos - a hatása.
Az esti rutinban használom zsíros bőrre, mégsem ront a helyzeten. Gyorsan és teljesen beszívódik, ráadásul tökéletesen hidratál, emiatt fölé már nem is teszek semmit. Jó kis cucc.

Isana Professional Aloe Vera Sampon

Isana Professional Aloe Vera Sampon
2023. október 6.

Gyorsan zsírosodó, vékony szálú hajam van, de megvettem, mert győzött a kíváncsiság: lehet-e samponnak nevezni valamit, ami nagyrészt aloe vera? És lehet! Alaposan tisztít, jó az illata, kicsit vizesebb állagú, ezáltal könnyű eloszlatni a hajon. Csodát nem tesz, nem tolja ki napokkal a hajmosást, és nem lett látványosan szebb tőle a hajam, de ár-érték arányban teljesen jó, simán újravenném.

Elyn's Lab Pore Control 2% Szalicilsav + 1% Cink PCA + 1% Panthenol Szérum

Elyn's Lab Pore Control 2% Szalicilsav + 1% Cink PCA + 1% Panthenol Szérum
2023. május 31.
(!)

Tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem, mert a bőröm alapján ideális tesztalany vagyok. Használata egyszerű, jó állagú, nem irritál, pillanatok alatt beszívódik és jól rétegezhető. Csakhogy egy hónap használat után abszolút semmi hatását nem vettem észre, pedig használom arcra és testre is, szőrbenövés ellen. Ezt azonban nem feltétlenül írnám csak ennek a terméknek a számlájára, mert a bőröm a Revox BHA-ját is kiröhögi.

Mindenesetre ha valakinek beválik, akkor egy könnyen használható terméket kap jó áron, egy próbát ezért mindenképpen megér.