a.szabina

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Kallos Love Limited Edition Dúsító Szempillaspirál

Kallos Love Limited Edition Dúsító Szempillaspirál
2014. április 3.

Egy hetes használat után azt mondom, hogy tökéletes. Sajnálom, hogy nem találtam rá hamarabb. Végtelenül egyszerű keféje van, de nagyon szépen dúsít, hosszabbít, jó az állaga, szép fekete. 2-3 rétegben sem kelt pókláb vagy csomós hatást, inkább műszempillás hatás ad a pozitív értelemben.

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál
2013. október 23.

Hosszabbítani nem hosszabbít, dúsításban tényleg jó. Viszont kb. harmadszor kell átmenni a pillákon, hogy legyen feketesége és szépen kifesse őket, de így hajlamos csomósodni és póklábat csinálni. Picit sok festéket is visz el, nem tudom lehet csak szokni kell még, vagy ha fogy a festék jobban kezelhető lesz.

Update: Valóban szokni kell, és megtanulni kezelni. Ha ez megy, akkor drámai pillákat lehet vele elérni. :)

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2013. július 1.

Szuper ez az olaj. Én főleg töredezett hajvégápolóként használom, mert olyan hosszú a hajam, hogy 2 használattal kifogyna az egész. A pumpája adagolhatna egyszerre többet is, bár így is elég hamar elfogy sajnos. Használtam mindennap száraz hajra, de akkor úgy vettem észre annyira nem szívódik be, és az olajos érzés engem picit zavart. Úgyhogy most áttérek a hajmosásra vizesen és a mosások közötti időszakban egyszer szárazon bekenem módszerre. Ricinusos-tojásos pakolást is használok, nem tudom minek a műve, de már most látszik a hajvégeken, hogy erősebbek. Ami viszont tuti ennek a szernek tudható be, az a szép fény és csillogás, egészségesnek tűnik a hajam. Nagyon jó kis szer, csak ajánlani tudom.