Aanna

Regisztráció dátuma: 2020. július 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. július 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Nanolash Szempillanövesztő

Nanolash Szempillanövesztő
2020. július 15.

Nekem sajnos egészségügyi problémák miatt rettenetesen megritkultak ill., letöredeztek az amúgy szép hosszú szôke szempilláim. Hónapokig próbálkoztam mindenfélével, de semmi javulás. A szemem nagyon érzékeny, próbáltam mûszempillát rakatni, de annyira bedagadtak ès begyulladtak tôle a szemeim, hogy màsnap sos le kell szedni ès mèg utána is napokig csíkszemem volt! 🙈
A nanolash már 1-2hét után eredményt mutatott és semmilyen allergiavagy érzékenység nem jelentkezett! Most kb egy hónapja használom és a pilláim visszanyerték szép hosszú egészséges formájukat, sötétebbek is lettek. Jó szívvel ajánlom mindenkinek! :)

N.A.E. Purezza Bio Arctisztító Hab

N.A.E. Purezza Bio Arctisztító Hab
2020. július 14.

Rettenetesen silány termék. A hab szó szerint nem habzik, ezért nem lehet rendesen felvinni az arcra, mert csak “vízzé” válik és maximum elkeni a sminket, de sajnos semmiképp nem távolítja el azt rendesen. Arctisztításra teljesen alkalmatlan ez a termék, ettôl persze a márka egyéb termékei még lehetnek jók. 🤷🏼‍♀️
Mindenesetre konkrétan ezt senkinek nem ajánlom, pénzkidobás - ill., nálam maga a termék is a kukában landolt.