AbbeyB Makeup

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Prime and Fine Anti-Red Base

Catrice Prime and Fine Anti-Red Base
2014. április 9.

Tudjátok, miért vagyok rá kiakadva? Ha nem lenne telenyomva csillámmal, szuper kis primer lenne! Miután hirtelen felindulásból még a megjelenésekor megvettem, kénytelen voltam másnap induláskor az utcán észrevenni, hogy úgy nézek ki vele, mint egy diszkógömb. Hazaérve kíváncsiságból kipróbáltam, hogy mi és mennyi plusz kell ahhoz, hogy alkalmazható legyen bázisként, de ne csillogjon. A Maybelline Affinimat alapozó és matt púder kombó elég jól elbánt vele (így egyébként még használható is), a L'Oréal BB krémje viszont inkább feladta.
Két csillag, de csak mert alaposan lemattosítva elvégzi a dolgát.

Astor Soft Sensation Liquid Care Szájfény

Astor Soft Sensation Liquid Care Szájfény
2014. április 9.

A DM-es beauty csomagban várt rám a 300-as Gold Satin árnyalat. Nem vagyok egy nagy szájfény-mániás, utálom, hogy beleragadnak a hajamba... Ezt se vettem volna meg magamtól, de így, hogy nem a szó szoros értelmében kellett fizetnem érte, örültem neki.
Ami nagyon szimpatikus, hogy van benne fényvédő. A színe nem túl nagy extra, az enyém enyhén csillog, szinte átlátszó, rengeteg csillámmal. Viszont szuper jól hidratál! Ha nem ragadna (hozzá a hajam), még kellemesnek is mondanám!

Lancôme Génifique Bőrfiatalító Koncentrátum

Lancôme Génifique Bőrfiatalító Koncentrátum
2014. március 18.

Hát nekem nincs szükségem ilyen fiatalító szérumra még, de a Vogue-ban volt termékminta, így kipróbáltam. Reggel kentem fel közvetlenül ébredés után, majd jött az alapozó és egyéb kenceficék... A tapasztalatom, hogy szép és valóban sima arcbőrt biztosít, már jó pár óra eltelt azóta, hogy az arcomra került, de még mindig kellemes tapintásúnak és hidratáltnak érzem tőle. Egyedül a szaga nem tetszett, kicsit alkoholosnak éreztem, nem tudom, miért. Sem rosszat, sem jót nem tudok mondani, mert egyszeri használat nem mérvadó, így a 4 csillag csak jelképes...