abelzsolti

Regisztráció dátuma: 2019. október 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. október 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

MakeUp Revolution Renaissance Palette Day Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Renaissance Palette Day Szemhéjpúder Paletta
2019. október 25.

Mindössze néhány perce van a birtokomban, de máris beleszerettem. Már egy ideje vadászok egy olyan palette-re, ami kis helyen elfér és tükörrel van ellátva, tehát utazásokhoz tökéletes. Mivel a városunkban nincs drogéria, online rendeltem. A csomagolása csodás, elegáns, a tükör mérete és minősége kiváló. A színeket csak a kézfejemen próbáltam ki. Jól pigmentált, szép, összefüggő árnyalatok, viszont az ecset nem a legmegfelelőbb. Ahogy a kézfejemre felvittem a festéket (a legsötétebbtől indulva), meglehetősen porzott, rendesen le kellett fújni a kis eszközt, mert sötétbarna porszemcsések lettek a vilégosabb színek is. Szerintem egy másik ecsettel vagy szivacsos aplikátorral nem lesz gondom. Mégis megadom az öt csillagot, mert nagyon-nagyon tetszik.

Vichy Neovadiol Phytosculpt Feszesítő Balzsam Nyakra és Arcra

Vichy Neovadiol Phytosculpt Feszesítő Balzsam Nyakra és Arcra
2019. október 19.

Nem olcsó termék, én 20%-os kedvezménnyel jutottam hozzá. Tömény az állaga, de éppen emiatt kevés kell belőle. Jól el lehet dolgozni a nyakon és az arckontúron, gyorsan felszívódik, egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet. A hatásáról még nem tudok érdemben nyilatkozni, ráadásul inkább megelőzés céljából vásároltam meg, de már most biztos vagyok benne, hogy ha elfogy, újra fogom vásárolni.

Vichy Neovadiol Compensating Complex Nappali Arckrém Normál és Kombinált Bőrre

Vichy Neovadiol Compensating Complex Nappali Arckrém Normál és Kombinált Bőrre
2019. október 19.

Bár még nem érint a változó kor, a bőröregedés lassítása céljából lecseréltem a korábbi arckrémemet a Vichy Neovadiolra. Két-három hete használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Kellemes az illata, az állaga, gyorsan felszívódik, és feszesebbnek, simábbnak érzem az arcbőröm. Újravásárlós lesz!