absolutelyflourishing

Regisztráció dátuma: 2019. április 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Cosmetics Sun Napvédő Arckrém SPF30

Eveline Cosmetics Sun Napvédő Arckrém SPF30
2020. augusztus 2.

Fényvédőnek jó, nem égtem le ezzel napozáskor és pattanásokat sem okozott nálam, illata kellemes.
Viszont minden más szempontból elég rosszul vizsgázott, így például szárítja a bőrt, fehér nyomot hagy, pár óra alatt ledobja magát és sminkelni sem lehet rá, továbbá az összetevők sem a legszebbek...
Egész napos használatra (pl. munka mellett) szerintem nem alkalmas, de arra jó, hogy nem azt a zsíros naptejet kell kenned az arcodra, mint a tested többi részére.

Eveline Sun Napvédő Arckrém Érzékeny és Allergiára Hajlamos Bőrre SPF50

Eveline Sun Napvédő Arckrém Érzékeny és Allergiára Hajlamos Bőrre SPF50

Ingrid Mineral Silk & Lift Alapozó

Ingrid Mineral Silk & Lift Alapozó
2020. augusztus 2.

Közepes fedésű, egységesíti a bőrszínt, így nincs maszk hatás, természetes kinézetet biztosít, különösen beauty blender felvitele esetén. Használat előtt mindig hidratálok, ez a bőrömnek is jó és a termék is jobban mutat utána. Komolyabb bőrhibák esetén korrektor, zsíros arcbőr esetén púder kell hozzá, de akiknek ilyen problémái vannak tudják, hogy ez szinte minden alapozónál így van. Tartóssága közepes, de egy munkanapot simán kibír. Külön plusz pont, hogy van benne fényvédő is.
Ár-érték arányban, a drogériás termékekkel összehasonlítva nálam az első helyen van!