abyss

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték
2018. október 25.

A szín élénk, a fedés vegyes. A violet árnyalatot próbáltam ki. Képek alapján sötétlila színre számítottam. Festés után, mikor mostam le a festéket, a víz soha nem lett átlátszó, pedig vagy 10 percig öblítettem. A hajam tövét sötétbarnára fogta be, lejjebb, főleg, ahol vékonyabb a hajam, intenzív vöröses lila színre fogta be, vagy 1 árnyalatot világosított a hajamon, de lehet többet. Ezeken a részeken elég élénk a szín, és túl nagy a kontraszt a hajtövemhez képest. A hajamból kb 10 centi letört, és azóta is jönnek ki fél hajszálak. A fodrász szerint 6-osnál nagyobb oxi van benne.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2018. október 25.

A Casting mellett volt a legjobb állapota a hajamnak. Sötétbarnát használtam több évig, elég sokat nőtt azalatt a hajam. Elsőre 1 árnyalattal sötétebbre fogja be a hajat, ami csak több mosás után kopik ki a hosszabb távú színére. 1-2 hónap után kopik picit világosabbra, de akkor is szép marad a színe. Amikor használtam, 3 havonta kellett újrafestenem

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték
2018. szeptember 23.

Megszűnt az előző hajfestékem sötétbarnája, ezért átváltottam erre. Hullott tőle a hajam. Amikor leváltottam a hullás elmúlt.