Aceton

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pantene Pro-V Nature Fusion Strength & Shine Balzsam

Pantene Pro-V Nature Fusion Strength & Shine Balzsam
2015. július 9.

Régen használtam PANTENE PRO-V termékeket, de amióta teljes vega lettem, odafigyelek arra is, hogy ami terméket megveszek, haza hozok, azon termékek előállítása során az adott cég NE HASZNÁLJON ÁLLATKÍSÉRLETEKET A TERMÉKEI ELŐÁLLÍTÁSÁHOZ, így a Pantene lekerült a listámról, hiszen a Procter & Gamble tulajdonában van, akik az egyik legnagyobb ÁLLATKÍSÉRLETEKET HASZNÁLÓ cég :(

WU2 Miraculum Sampon Száraz Hajra

WU2 Miraculum Sampon Száraz Hajra
2015. július 9.

Pantene samponomat cseréltem le erre, mivel minden terméket az otthonunkban ÁLLATKÍSÉRLET MENTESRE cserélünk. A PANTENE PRO-V a Procter & Gamble tulajdona, ami az egyik legnagyobb ÁLLATKÍSÉRLETEKET HASZNÁLÓ cég. :(

A WU2 ÁLLATKÍSÉRLET MENTES TERMÉK! :) Nekem inkább zsíros a hajam, de a zsíros hajra való WU2 sampon borzasztóan szárazzá, fésülhetetlenné tette a hajamat. Ez a változat viszont 4-5 napig is csodás hajat varázsol a fejemre, még balzsamot sem kell használnom, mégis lágy, selymes, fényes lesz tőle a hajam, és nagyon tiszta érzete lesz tőle a fejbőrömnek. Szemüveges lévén, nincs még egy olyan szer, ami olyan tökéletesen tisztítaná a szemüvegemet, mint amikor picike WU2 samponnal mosom meg a szemüvegem üveg részét. Utána papírral áttörlöm, és egyetlen szemüvegtisztító nem tudja utána csinálni ezt a csodát. Mintha semmi nem lenne a szemem előtt :) A sok jó tulajdonság mellé még olcsó is. Jobban megéri a literes kiszerelést venni, mint a kisebbet. Ha elfogy, egészen biztos újra veszem. Csak ajánlani tudom!!!

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Stift

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Stift
2015. július 8.

Én a 48 órásat kaptam ajándékba ebből a termékből, és nekem sajnos egyáltalán nem vált be, pedig nem vagyok izzadékony típus. Nem, hogy 48 órát nem bír ki, de fél óra elteltével olyan büdös vagyok, mintha trágyadombon hempergőztem volna. Mintha izzadás gátló helyett, izzadás fokozó lenne a termékben. Az biztos, hogy 2 okból sem venném meg és nem is kérném ajándékba: 1. A NIVEA sajnálatos módon HASZNÁL a termékei előállításához ÁLLATKÍSÉRLETEKET, holott a mai világban ezek már szükségtelenek. Annyi más módon kiválthatók ezek. És miért lenne egy termék hatása ugyan olyan hatású egy kutyuson, egy cicán, egy nyuszin, egy egéren, egy patkányon, mint egy emberen? Szükségtelenül okoznak kegyetlen fájdalmakat érző, élő lényeknek, hogy aztán rövidke életük után a haláluk is ugyan ilyen szenvedéssel teli legyen. 2. Izzadás ellen a hatása semmi, sőt én büdös lettem tőle. Senkinek sem ajánlom!!!