Ada85

Regisztráció dátuma: 2018. január 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 12.
Bőrprobléma: -

Kell A Púder Ajakápoló Balzsam

Kell A Púder Ajakápoló Balzsam
2018. április 20.

Reggel, este használom ezt a kis szuper terméket. Nagyon szeretem, olyan, mintha egy szuper "szájfény" lenne, de sokkal kellemesebb a viselete és borzasztóan jól ápol. Télen leptem meg magam vele, azóta csak ezzel ápolom az ajkaim, az eper illatú radírral együtt és nem bántam meg. Gyönyörűbben mutatnak a rúzsok is az ajkamon.

Kell a púder! Sminklemosó Pamacs

Kell a púder! Sminklemosó Pamacs
2018. április 20.

Ez egy elég szubjektív dolog, de én szeretem. Tény, hogy a szempillaspirált nem szedi le maradéktalanul, ezért egy kis micellás vízzel segítek ezen a problémán. Nem szeretem, ha egy arctisztító mindent visz. Én a többlépcsős tisztítás híve vagyok, sokkal kímélőbbnek tartom, illetve az arcomnak is ez jött be a legjobban. Már egy ideje megvan, én kézzel szoktam kimosni és még jól bírja. Véleményem szerint, ezzel kiegészítve az arctisztításom, sokkal több arclemosós cuccot megspóroltam.

Kell a púder! It Mist Be Love! Arcpermet

Kell a púder! It Mist Be Love! Arcpermet
2018. április 20.

Egyszerűen imádom, állandóan használom, smink alá, felé, mellé... Gyönyörű a csomagolása és ami benne van, az meg egyenesen lenyűgöző. Kicsit inkább olyan, mint egy jó tonik, az meg viszont még szuperebb, hogy sminkre is tudom fújni. Nem sminkelek sem erősen, sem nagyon, inkább olyan üde, no makeup vonalat szeretem, erre a fújva 4-5 puffot szépen eloszlik és nem folyik meg alatta semmi. Engem felfrissít, kicsit úgy érzem utána, mintha az egyébként zsíros bőröm, nem is lenne olyan zsíros. Én szívből ajánlom mindenkinek, számomra 'It must be love' :D