Ádám

Regisztráció dátuma: 2013. március 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Helia-D Lábizzadásgátló Permet

Helia-D Lábizzadásgátló Permet
2017. augusztus 26.

Nekem tetszik az illata, zöldtea illata van, meg is szomjazom rá, ha érzem. :D Nyári melegben, fekete cipőben sül a lábam, és egyáltalán nem félek, hogy mi lesz, ha nap végén leveszem a cipőm. A legjobb termék amit próbáltam, mindig ilyet veszek. Minden alkalommal, amikor zoknit húzok, előtte befújom a lábam. Sosem volt szag, friss marad a láb.

Taft Looks Hab Állagú Zselé Mega Erős

Taft Looks Hab Állagú Zselé Mega Erős
2013. június 30.

Úgy tűnik, fejlődik a technika a hajformázó-készítmények minősége szempontjából is! :D Először is bevallom, hogy ez mellett hajlakkal rögzítem a frizurámat, és amiket ezután leírok, az a habállagú zselé használata melletti hajlakk alkalmazását is magában foglalja.
Tényleg nem lesz ragacsos a hajam, és nagyon jól tartja a formáját. Jó érezni, ahogy a szél fújja a hajam, és nem áll ellen a kőkemény frizurám neki, hanem rendesen lebeg. És mégsem megy szét, hanem megmarad olyanra, amilyenre formáztam. Ja, és tapintásra is olyan, mintha semmi hajformázó nem lenne a hajamon. 5-ösre vizsgázott nálam. :)

Szent Ferenc Laboratórium Szulfokoll Kén/Ichtiol Habzó Lemosó

Szent Ferenc Laboratórium Szulfokoll Kén/Ichtiol Habzó Lemosó
2013. június 29.

Nagyon jó! Egyenletes, és annyira sima tőle a bőröm, és a pattanásokkal illetve mitesszerekkel is tényleg elbánik, kitisztult az arcom, nincs se nagy, se kicsi ragya!! Mindezt úgy, hogy nem szárít. Már az első használat után volt eredmény. Már vagy 7 éve küzdök a pattanásokkal, hadd ne mondjam: bőrgyógyász, ilyen-olyan lemosók, praktikák, készítmények... Ez azon termékek közé tartozik, amelyek tényleg hatásosak, és nem csak ígérgetnek. Ráadásul olcsó is. Arcra, mellkasra és hátra használom. Nekem most ez a csodaszer lemosóm! Ajánlom!!