Adam0108

Regisztráció dátuma: 2017. június 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. június 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Giorgio Armani Code Absolu Pour Homme EDP

Giorgio Armani Code Absolu Pour Homme EDP
2020. január 3.

Kellemes ,vaníliás, szofisztikált . Leszáradása a legkellemesebb számomra . Másoknak is tetszik még panaszt nem hallottam rá:) tartósága teljesen rendben 8–10óra ,ruhán 2..3nap is akár. Nem ismerem a többi code ot de ezt számomra nehéz lenne überelni. Nyárra nemtudnám elképzelni, inkább ősz-tél pulcsis ,kabátos időre . Az üvege nagyon bejön !:)

Giorgio Armani Code Absolu Femme EDP

Giorgio Armani Code Absolu Femme EDP

Montblanc Explorer EDP

Montblanc Explorer EDP
2020. január 3.

Bekell vallani ez egy igen jól sikerült aventus klón! Nekem a sauvage a leszáradás után jut eszemde de azis csak az ambroxan miatt. Amúgy nagyon pénztárca barát, tartósága természetesen nem egy aventus de a 8óra ígyis megvan ! Nekem bejön ,bár a barátnőm szerint vallatni lehetne vele ,neki nagyon nem ..hányinger keltő az elmondása szerint ...szóval mikor vele vagyok kerülöm inkább az érdekében . Na de nem tetszhet mindenkinek ..összesítve ár érték arányban kitűnő ! Ha egy aventus klónt keresel szerintem tökéletes választás , az ananászt hiányolom picit de más gyümölcs feljavítja hiányát !