adapinks

Regisztráció dátuma: 2017. január 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal
2019. június 24.

A szőlős verziót cseréltem le erre a változatra. Az illata jóval kellemesebb.
Használat után tényleg hagy a bőrön egy könnyű, olajos réteget, amit gyorsan beszív a bőr. Ez jól jön akkor, ha alkalmanként kimarad az éjszakai hidratálás. Drogériás szinten egy egész jó kis micellás víz összességében.

Isana Clean & Care Micellás Arctisztítókendő

Isana Clean & Care Micellás Arctisztítókendő
2019. június 24.

Elmondhatom, hogy ez életem legrosszabb sminkeltávolító kendője.😏 Sajnos a nevével ellentétben se "clean", se "care". Az anyaga olyan érdes, mint a smirgli, csak úgy karistolja a bőrt. Én a 10db-osat vettem meg🙏, de még így is nagyon száraznak találtam. (Akkor milyen lehet +15db???🙄) Nekem személy szerint az illata sem tetszett, úgyhogy csak 1 csillagot kap arra, hogy van ...de minek?😄😅

Balea California Love Testpermet

Balea California Love Testpermet
2019. május 20.

Ismét egy csodás, nyári limitált kollekciós illat a Balea-tól.💗 Első körben nagyon szépen kiérződik a kicsit sem mű illatú lime, ez fordul át egy átlagos gyümölcs illatba és végül rajtam egy nem túl tolakodó, édeskés, gumicukor illatként zárt. Nem igazán tartós, de ár-érték arányban szerintem szuper választás.
Tökéletesen megfér a fényvédők és a barnítókrémek illata mellett. 5/5* mindenkinek csak ajánlani tudom.🤗💞🌴