Addicted

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Amber Valletta Look at You Mascara

Amber Valletta Look at You Mascara
2020. február 25.

Szinte már sosem vásárolok anélkül, hogy konzultálnék a Krémmániával, de ez a spirál bizony impulzusvásárlás eredménye volt. Épp akciós volt a Douglasben és sajnos engem ezzel a színnel meg lehet venni kilóra. :) Nem bántam meg, hogy mellette döntöttem. Valamennyire dúsít is, hosszít is, a kefe kialakítása pedig minimálisan íveltebb pillákat eredményez. Eredeti áron nem venném újra, de kétezerpárszáz forintért egy nagyon jó kis spirál ő.

Whiteline Fogfehérítő Matrica

Whiteline Fogfehérítő Matrica
2017. május 28.

Nagy bánatomra egyáltalán nem vált be. Nagy várakozásokkal kezdtem el használni és szinte biztos voltam benne, hogy kiváltja majd a fogorvos által végzett fogfehérítést, amire egyelőre vonakodom elmenni. Őszintén irigylem azokat, akik imádják és akiknek hatásos volt. Nekem nem csak, hogy nem fehérített semmit a fogaimon, még az ínyemet is kicsinálta. A hülyének is megéri. Egyébként használat közben csak minimális fogérzékenységet tapasztaltam.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló
2016. február 9.

A samponjába szerelmes vagyok, lassan egy éve használom és soha le nem cserélném semmire. Éppen ezért érthetetlen számomra, hogy a balzsamja hogy lehet ekkora csalódás. Nem hogy nem jó, egyenesen szörnyű. Borzalmasan szárazzá teszi a hajvégeimet, konkrétan szénaboglya lesz tőle a hajam. Nagyon sajnálom. A flakon fele még megvan, ha valaki igényt tart rá, szívesen odaadom neki, mert én biztos hogy nem kenem a hajamra többször.