adel.fiore

Regisztráció dátuma: 2012. július 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. április 22.

Sokáig nem szerettem ezt a szérumot. Hiába illesztettem be a rutinomba, semmi hatását nem éreztem. Aztán egyszer egyedül ezt kentem fel éjszakára, és másnap reggelre sokkal szebb lett a bőröm. És hogy a pattanásfoltok halványodtak és egyenletesebb volt a bőröm, még hagyján... de a szem alatti sötét karikáimat soha semmi nem halványította ennyire, mint ez a kis szérum! Pedig egy rakat kencét kipróbáltam arra is, de semmi nem hozott változást. Ár-érték arányban az egyik legjobb cucc, imádja a bőröm.

Klairs Creamy & Natural Fit Concealer

Klairs Creamy & Natural Fit Concealer
2018. április 13.

Leakciózva rendeltem wishtrendről, úgy megérte. Tényleg jó, viszonylag erős a fedése, és tényleg alkalmazkodik a bőrödhöz. Nem irritál, a pattanásokat és azok hegeit viszont száríthatja, így akinek száradásra, hámlásra hajlamos bőre van, bánjon vele óvatosan. Azért csak 4 csillag, mert a szem alatti karikákat bár nagyjából befedi, az apró ráncokba is úgy bele tud ülni 3-4 óra után, hogy sokkal nagyobbnak tűnnek tőle. Csupán egy színben kapható.
Akinek érzékeny, pattikra hajlamos bőre van, annak érdemes lehet egy próbát tennie vele, mert szépen fed. Illata olyan, mint a Klairs BB krémjének, kellemes, de nem túl erőteljes.

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Sampon

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Sampon
2018. március 26.

Akciós volt, gondoltam, kipróbáljuk. Száraz, korpás lett tőle a hajam, és patik is jobban kijöttek a homlokomon.