Adél Zsanna

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Indola Innova Repair Split-Ends Szérum

Indola Innova Repair Split-Ends Szérum
2020. július 9.

Ez a termék veri az eddigi összes általam próbált hajvégápolót (Mithicoiltól a Bonacure-ig, Orofluido és egyéb drogériások)!!! Zseniálisan puha, fényes, hidratált a vége a hajamnak, hajmosás után egyetlen egyszer elég használni (1-2 pumpálásnyit) és nem kell utána hidratálni sem két hajmosás között!
Minden pénzt megér, de nem is drága (cosmetino oldalán nincs 2500 Ft, kellékesben is max 3300 Ft körül van)

Indola Exclusively Professional Innova Cleansing Sampoo

Indola Exclusively Professional Innova Cleansing Sampoo
2020. július 9.

Ez a harmadik samponom a márkától, az első az aktiváló volt, amit szintén nagyon szerettem és sokat nőtt tőle a hajam (3 flakonnal használtam el), a második a regeneráló volt, ami egy borzalom és ekkor ajánlotta a fodrászom ezt, hogy az amúgy gyorsan zsírosodó ugyanakkor érzékeny hajamra ezt kezdjem el használni! 2 flakonnal használtam el belőle és nagyon-nagyon elégedett vagyok vele! Szépen megtisztította a hajamat, fényes de puha lett, DE abszolút nem szárította ki a festett, érzékeny hajam! Tényleg kevésbé zsírosodott gyorsan, pluszként pedig a tartása is jobb volt! Illata kellemes, jól habzik, kevesebb kell belőle mint egy sima drogériás samponból!

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém
2019. március 3.

Tesztelésre kapott csomagban volt minták formájában és mivel be volt lobbanva a kezemen az ekcéma próbálgattam rajta.
Maradéktalanul nem vált be, mert valamelyest nyugtatta és hidratálta a bőrömet de a testápoló számomra hamarabb hozott enyhülést a kezemen is pedig ettől többet vártam azért. A másik két terméket biztos, hogy újra fogom venni de ezt nem teljesen biztos, még mindenképpen próbálgatni fogom addig is 3* (ha az olajtusfürdő a szaga miatt 4-et kapott)