Adél Zsanna

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém
2019. március 3.

Tesztelésre kapott csomagban volt minták formájában és mivel be volt lobbanva a kezemen az ekcéma próbálgattam rajta.
Maradéktalanul nem vált be, mert valamelyest nyugtatta és hidratálta a bőrömet de a testápoló számomra hamarabb hozott enyhülést a kezemen is pedig ettől többet vártam azért. A másik két terméket biztos, hogy újra fogom venni de ezt nem teljesen biztos, még mindenképpen próbálgatni fogom addig is 3* (ha az olajtusfürdő a szaga miatt 4-et kapott)

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2019. március 3.

Tesztelésre kaptam és nagyon-nagyon megszerettem. Valóban illatmentes, gazdag és nem instant hatást biztosít, ténylegesen táplálta a húzódó, száraz bőröm,könnyen beszívódott és nem hagyott semmilyen kellemetlen réteget maga után! Nekem nagyon bevált!

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2019. március 3.

Tesztelésre kaptam egy projekt keretében és nagyon-nagyon örültem, hogy bekerültem mert nekem télen a hidegben a legrosszabb az állapota a bőrömnek, ilyenkor a legszárazabb. A termék csomagolása nagyon szuper ezzel a pumpával, rendkívül praktikus. Maga a termék pedig egyetlen dolgot kivéve számomra nagyon bevált, kellemes krémes állaga lesz, enyhén felhabzik és maradéktalanul leöblíthető, nem ragacsos vagy kellemetlenül olajos,pár nap használat után már sokkal hidratáltabb volt a bőröm. A negatív pedig a szaga... Mert illatmentes ugyan de sajnos halszagra emlékeztető szaga van, amit nagyon nehezen szoktam meg.