Adri_87

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. január 18.

Nagyon sokat hallottam róla, és mindenki az egekig magasztalja, hát megvettem.
Eleinte én is hátast dobtam tőle, sajnáltam is, hogy nem vettem rögtön vagy 5-öt, de addigra már hazajöttem.. aztán idővel elkezdte szárítani a bőrt a szemem alatt.
Hogy ne vesszen kárba, kevés kókuszzsírral, vagy szemkörnyék ápoló szérummal szoktam bedolgozni, de ha elfogy nem veszem újra.

Aveeno Daily Moisturizing Lotion

Aveeno Daily Moisturizing Lotion
2017. január 18.

A legeslegjobb testápoló a világon. Nagyon jól hidratál, nem zsírosít. Nekem az illat kezdetben hiányzott, mert tényleg nincs illata, de a hatás mindenért kárpótol. Tényleg világbajnok csodaszer. :)
Torontoban láttam meg, Jennifer Aniston a márka arca, és a csajok kint esküdtek rá. Szerencsém volt, mert a Costo-ban nagy kiszerelésben (600 ml) olcsóbban tudtam megvásárolni, de azóta több oldalon is láttam (iherb,amazon,ebay)
Használom a tusfürdőjét, kéz, és arckrémjét is és nagyon de nagyon elégedett vagyok.

Cetaphil Gentle Skin Cleanser

Cetaphil Gentle Skin Cleanser
2017. január 18.

Én Kanadában vettem 1 l-es kiszerelésben, kb 1500 Ft-ért. Nem is tudtam, hogy lehet itthon kapni, de örülök, mert ha elfogy mindenképpen veszek még.
Nagyon szeretem, nem szárít, nem zsírosít, nagyon kíméletesen tisztít. Vízzel arclemosóként, vagy vattakoronggal lemosás nélkül is használható ( én személy szerint jobban preferálom az első opciót.) Csak ajánlani tudom.