adrienn.bogdan1

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. november 9.
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)
2014. november 9.

Én alapozó terén nagy Clinique Fun vagyok, de gondoltam kipróbálok egy olcsóbb verziót, hátha spórolhatok .
Nekem sem tetszik. A fedése közepes, ami nekem tökéletes lenne, mert nem szeretem a maszk hatást, de iszonyatosan szárítja a bőröm, így csak hidratálóval keverve tudtam használni, szóval BB krémet csináltam belőle, de így sem tetszett.
Maradok a bevált Clinique-nél, ezt pedig elajándékozom valakinek akinek zsírosabb a bőre, mert szerintem ez az alapozó inkább zsíros bőrre lett kitalálva.

Clinique Blushing Blush Pirosító

Clinique Blushing Blush Pirosító
2014. november 9.

A legjobb pirosító, amit valaha használtam. A 110 Precious Posy árnyalatot használom, de próbáltam már más árnyalatban is. Erősen pigmentált, gyönyörű színekben kapható. Nem olcsó mulatság, de megéri az árát, mert egyrészt tényleg nagyon szép a bőrön, természetes, tartós, és nem tömíti el a pórusokat, nem okoz mittesszereket.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2014. november 9.

Már nagyon nagyon régóta szemezgettem vele, de nekem valahogy nagyon nem akaródzott ennyi pénzt kiadni egy szempillaspirálért. :) Ajándékba kaptam egy kisebb kiszerelést egy vásárlás alkalmával, és nagyon megszerettem. Nagyon szép mély fekete színe van, és amit a legjobban szeretek benne, hogy nem gyűlik össze rajta csomókban a festék, így nem ragadnak össze a pillák, nem nehezednek el. Szerencsére két ajándék mintám is van, de ha ezek elfogynak, akkor mindenképpen újra veszem majd.