adrienn.spaitsne

Regisztráció dátuma: 2012. március 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Repair Szőlő-Avokádó Sampon

Alverde Repair Szőlő-Avokádó Sampon
2013. szeptember 30.

Nekem ez ugyanolyan sampon, mint a többi, 3-naponta mosok hajat, semmi változást nem tett a hajammal, pedig már a fél flakon elfogyott.
Update: na, most már az egész elfogyott, hatása semmi negatív, de jobb sem lett a hajam. Átlagos. Amíg nem találok jobbat, addig ezt veszem, mivel nem szárít, nem irritál, kellően habzik és árban is elfogadható. Mondhatni ez egy gyengéd sampon :)
Update 2. Már a 2. flakonnal használtam el, most sokallt be a hajam a 2. flakon végére. Tonnányi balzsammal is száraz lett a hajam. Elég lenne heti egyszer megmosni, egyáltalán nem zsíros, viszont nem is kellemes tapintású, a vége meg seprűs lett. Ugyan nagyon rosszat nem tett a hajammal, de most másikat fogok venni. Még a barackos sajátmárkás is jobb volt hosszútávon...pedig az aztán elég olcsó.

Eucerin DermoPurifyer Hidratáló Arcápoló

Eucerin DermoPurifyer Hidratáló Arcápoló
2013. augusztus 22.

Nem mattít!! Az illata nekem egyáltalán nem kellemetlen, jól beszívódik, de nagyon fura állaga van, egyáltalán nem krémes. Adok neki esélyt, ha elfogy, majd akkor frissítem a véleményt.

Update: nem veszem újra. Nem drága, csak hát nem használ, nem is árt, nem mattít, nem javítja a bőrképet, nem tartja be, amit ígér!!

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2013. július 28.

Gyengéden tisztít, nem szárít, nem tudom, tényleg alaposan lemos-e mindent? A sminket külön szoktam kendővel letörölni. A krémjét használom hozzá.
A flakonja agyrém, egy sima tubus is jobb lenne letekerős kupakkal. Attól félek, leugrik egyszercsak a teteje. Na, ezért nem pontozom le, de ha elfogy, majd akkor írok róla plusz véleményt, eddig négyes, mert zsíros bőrre ajánlotta az orvos, nahát még mindig fénylek, nem csodaszer.

Update: elfogyott a flakon, nem veszem újra. Semmit nem javított a bőrömön.

1 ÖSSZETEVŐ